reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć dziewczyny!! :) Jestem Domi, mam 27 lat, mąż 30, jesteśmy z Wrocławia. Właśnie zaczynamy starania o pierwsze dziecko. Pierwszą próbę mamy już za sobą, taką całkiem spontaniczną. Od stycznia 2019 zaczynamy na serio. Oby się udało! Obiecywałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale chyba się nie da nie myśleć, więc zaplątałam się na forum, żeby samotnie nie debatować :D
Witaj :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!! :) Jestem Domi, mam 27 lat, mąż 30, jesteśmy z Wrocławia. Właśnie zaczynamy starania o pierwsze dziecko. Pierwszą próbę mamy już za sobą, taką całkiem spontaniczną. Od stycznia 2019 zaczynamy na serio. Oby się udało! Obiecywałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale chyba się nie da nie myśleć, więc zaplątałam się na forum, żeby samotnie nie debatować :D
Hej.... O ja też jestem z dolnego ślaska[emoji16]
Trzymam kciuki żeby się udało... [emoji16]
 
Hej.... O ja też jestem z dolnego ślaska[emoji16]
Trzymam kciuki żeby się udało... [emoji16]
Wiec jest nas 3 z tych rejonów :-) :)

Dzień dobry dziewczynki.
Ostatni dzień do pracy, jeaaa:) wieczorem ide na spotkanie z pracy takie wigilijne i finisz. Czas szykowac sie na ostro do Świąt. Jutro pakowanie, szykowanie i wyjezdzany całą rodziną na święta do Holandii do brata.:)

5 dzień @ a ja kolejny dzien wstaje z bólem głowy i czerwonym polikiem:baffled:
Miłego dnia kobity.
 
Dzieńdoberek kobitki [emoji847]
Ja ciagle w pracy. Nie wiem kiedy zaczne cos robic na swieta. Niestety catering mnie ratuje znowu w tym roku. W domu pewnie w pn dopiero bedziemy. Chyba ze sie dzis wkurze, zrobie sobie wolne i pojade [emoji13]
Ciesze sie ze juz choinka czeka ubrana od prawie miesiaca [emoji319]
Dzis mam termin @ ani widu ani slychu. Zero objawów. Moze to cisza przed burzą.. wieczorem przyjdzie
Milego dzionka [emoji106][emoji2956][emoji7][emoji8]
 
Hej kobietki. Ja też już w pracy. Dzisiaj do 15.30. Dziś dzień @ Ale nie czuje wogole żeby sie zbliżała. Dziś trochę zmęczona bo wczoraj wigilia pracowniczą spałam tylko 4 godziny. Byle do końca. Miłego dnia i do później
 
Dobry kobitki

Ja tez jeszcze praktycznie nie wiele mam na Świeta bo albo uczelnia albo praca i jakos tak zawsze malo czasu ale dzis po poludniu planuje sie wziac za mega przygotowania.

Milego dnia
 
Dziewczyny macie może ekspres ciśnieniowy? Jaki polecacie? ;) My zamierzamy się z kupnem i tak zastanawiamy się jaki kupić... ;)
My mamy taki ekspres: Link do: Philips EP5361/10 i jest całkiem ok. Tylko tu musisz dobrać sobie fajna kawe w ziarnach. A z tym różnie. Zależy kto jaka lubi.
My mamy od 2mcy też tego philipsa [emoji16] i jesteśmy zadowoleni. I też bardzo fajnie się go myje. Wlewasz wodę od góry w razie gdy zabraknie podczas robienia kawy to możesz sobie dolać ;)
IMG_20181103_213927.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181103_213927.jpeg
    IMG_20181103_213927.jpeg
    81,5 KB · Wyświetleń: 290
Ja niestety nie pamiętam jak to było, kiedy byłam w ciąży z chłopcami. Bo nie dość, że nie miałam objawów ŻADNYCH oprócz braku @, to z pierwszym testowałam dopiero ok. tygodnia po spóźniającej się @. Wpadka życia! W wieku 21 lat! Ale gdybym mogła, powtórzyłabym to od razu! Bez wahania. Nie było łatwo, bo jeszcze broniłam licencjat, ale pięknie się nam życie potoczyło potem.
Rany jak sobie przypomnę pisania pracy mgr przy połtoralatku... Zawsze po nochach, wyglądałam jak zombi [emoji23]

Salsa a miałaś podane normy do tej bety?
 
reklama
Witam się w 1dc [emoji16][emoji16][emoji16] i oficjalnie w 1cs! @Migdalove zanotujesz mi zmiany do tabelki? Cs 1, kolejna @ 20.01
Rany jak sobie przypomnę pisania pracy mgr przy połtoralatku... Zawsze po nochach, wyglądałam jak zombi [emoji23]

Salsa a miałaś podane normy do tej bety?
Wiem dokładnie o czym mówisz, ja pisałam przy niespełna rocznej córce [emoji4]
 
Do góry