reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@Ann89
Dziekuje ze wciaz trzymasz kciuki i dodajesz mi optymizmu :*
Jak sie wyrobie to podskocze moze jeszcze dzis na bete- data @. 12 dzien po owu..
 
reklama
Dziś termin @. Dla picu zmierzyłam temp. 37,04! [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] wzrosła! Ide przed praca po test. Aczkolwiek uczucie jak na @ mam cały czas. Dosłownie jakbym miała za seksunde juz dostac [emoji23]
W sumie to ja miałam z córeczka takie uczucie długo cały czas myślałam ze dostaje okres i do tego brzuch bolał a jednak to była ciąża wiec mam nadzieje ze u ciebie to dobry znak :) trzymam mocno kciuki!
 
Dziś termin @. Dla picu zmierzyłam temp. 37,04! [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] wzrosła! Ide przed praca po test. Aczkolwiek uczucie jak na @ mam cały czas. Dosłownie jakbym miała za seksunde juz dostac [emoji23]
No to witaj w klubie. Dokładnie to samo [emoji23][emoji23][emoji23] chyba wszystkie z @ na 21.12 sie zsynchronizowałyśmy [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Mnie od tygodnia ćmi brzuch jak na @. Wczoraj wieczorem nawet zasnąć nie mogłam, tak mocno bolał. Plułam sobie w twarz prawie, Że nie mam żadnej no-spy. Ale na szczescie przeszło.
 
Ja też w drugiej ciąży dwie noce kładłam się spać z bolącym jak na @ brzuchem i myślałam że okres dostanę, a rano nico... I tego drugiegi poranka poleciałam do apteki i z drugiego siknięcia wyszła słaba kreska [emoji16] Dlatego Wam mówię cały czas, że nic straconego [emoji16]
U mnie się rozkręca, bo brzuch corsz bardziej boli tylko teraz jak myślicie... Zdążyłam wziąć 2 globulki, zostało 6 i mam je zużyć po @. Potem jeszcze dostałam Gynoflor 6 globulek i chyba miną mi dni płodne... [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Do góry