reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Czesc dziewczyny czy moge dolaczyc do Waszego watku? Rowniez zaczynamy starania w zasadzie juz od koncowki grudnia.
Cześć [emoji4]
Ja mam ten Krups Nescafe Dolce Gusto. smakuje mi kawusia z tego ekspresu, jestem kawoszem i Polecam ten. Na samo pisanie juz mam ochotę na kolejną a niedawno wypiłam ostatni łyk haha.
Myśleliśmy kiedyś nad takim bo właśnie nesce pijemy, ale stwierdziliśmy że szkoda kasy i odpuściliśmy [emoji4]
 
Uff, troche porządków zrobiłam w kuchni. Jeszcze mi łazienka została i w sumie z większych porządków to by było na tyle. Okien jednak nie myje. Trudno [emoji23] dobrze, że mam firanki, to zasłonię je [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tez okien nie myłam mam rolety noc i dzień i nie widać ze są brudne haha
 
Wszystkie badania perfect. A tu ani dzidzi ani @
20181220_115433.jpeg
 

Załączniki

  • 20181220_115433.jpeg
    20181220_115433.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 289
Wszystkie badania perfect. A tu ani dzidzi ani @Zobacz załącznik 926803
Kochana przyjdzie i @ i dzidzia.

Ja już się pogodziłam z sytuacją. Już jakoś na spokojnie podchodzę do tematu nadchodzącej @. Choć zastanawia mnie, że szyjka poszła w górę. Ledwo dziś znalazłam wejście do szyjki. Musiałam nieźle nagrzebać. Brzuch na @ nie boli. Jest ok. Aczkolwiek twarz taka brzydka mi się zrobiła. Jakaś taka blada, jakby z wypryskami :/ nie podoba mi się to. Chyba po zimie udam się na jakiś zabieg oczyszczający i odżywiający twarz, bo patrzeć na te skórę nie mogę.
 
Kochana przyjdzie i @ i dzidzia.

Ja już się pogodziłam z sytuacją. Już jakoś na spokojnie podchodzę do tematu nadchodzącej @. Choć zastanawia mnie, że szyjka poszła w górę. Ledwo dziś znalazłam wejście do szyjki. Musiałam nieźle nagrzebać. Brzuch na @ nie boli. Jest ok. Aczkolwiek twarz taka brzydka mi się zrobiła. Jakaś taka blada, jakby z wypryskami :/ nie podoba mi się to. Chyba po zimie udam się na jakiś zabieg oczyszczający i odżywiający twarz, bo patrzeć na te skórę nie mogę.
A ja mam śluz na płodne. Ochote jak na płodne. I już ni huhu nie rozumiem
 
A ja mam śluz na płodne. Ochote jak na płodne. I już ni huhu nie rozumiem
Zaczęłabym sobie wmawiać jakąś ciążę, ale dziewczyny pisały, że przeważnie im mokro było, a u mnie w ogóle nic. W środku jakiś wodnisto-biało-kremowy gęsty śluz, ale niewiele go wypływa. Najpóźniej w poniedziałek teraz zatestuję. Plus, że nie mam testów w domu. Jutro zakupię przed pracą, by potem w święta w razie co nie latać :D
 
reklama
Ale ważne że wszystko jest u Ciebie ok [emoji4]
A kiedy miałaś owu? Nie wiem dokładnie kiedy beta może już coś pokazać ale może to było jednak za szybko?
Niby owu 9.12. Potwierdzone USG pekniecie jajeczka. I test owu 8.12 wyszedl pozytywnie
 
Do góry