reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Zaczęłabym sobie wmawiać jakąś ciążę, ale dziewczyny pisały, że przeważnie im mokro było, a u mnie w ogóle nic. W środku jakiś wodnisto-biało-kremowy gęsty śluz, ale niewiele go wypływa. Najpóźniej w poniedziałek teraz zatestuję. Plus, że nie mam testów w domu. Jutro zakupię przed pracą, by potem w święta w razie co nie latać :D
Ja tez nie mam zadnego. W aptece nie bylo z czuloscia 10 wiec nie kupilam. Jak nie dostane do sb @ to kupie.
 
reklama
Niby owu 9.12. Potwierdzone USG pekniecie jajeczka. I test owu 8.12 wyszedl pozytywnie
Teoretycznie zagnieżdżanie trwa do 14dni. U niektórych już po 9 coś wychodzi, a u niektórych dopiero po terminie @. Mi test pierwszą ciążę pokazał dopiero 2,5tygodnia po spoźniającej się @. Wcześniej takie cienie że pod światło i tylko ja je widziałam [emoji14]
 
Zaczęłabym sobie wmawiać jakąś ciążę, ale dziewczyny pisały, że przeważnie im mokro było, a u mnie w ogóle nic. W środku jakiś wodnisto-biało-kremowy gęsty śluz, ale niewiele go wypływa. Najpóźniej w poniedziałek teraz zatestuję. Plus, że nie mam testów w domu. Jutro zakupię przed pracą, by potem w święta w razie co nie latać :D
Mi na żadną ciążę nie było mokro, na bank bo zawsze wyczytuję o wczesnych objawach [emoji4] Dopiero po potwierdzonej ciąży już z serduszkiem leciało jak z kranu [emoji4]
 
Teoretycznie zagnieżdżanie trwa do 14dni. U niektórych już po 9 coś wychodzi, a u niektórych dopiero po terminie @. Mi test pierwszą ciążę pokazał dopiero 2,5tygodnia po spoźniającej się @. Wcześniej takie cienie że pod światło i tylko ja je widziałam [emoji14]
[emoji7][emoji7][emoji7] no to nic straconego jeszcze hehe
 
Ja niestety nie pamiętam jak to było, kiedy byłam w ciąży z chłopcami. Bo nie dość, że nie miałam objawów ŻADNYCH oprócz braku @, to z pierwszym testowałam dopiero ok. tygodnia po spóźniającej się @. Wpadka życia! W wieku 21 lat! Ale gdybym mogła, powtórzyłabym to od razu! Bez wahania. Nie było łatwo, bo jeszcze broniłam licencjat, ale pięknie się nam życie potoczyło potem.
 
Hej Dziewczyny
Melduję się i ja ;)
Te dwa dni miałam takie do dup... że to masakra ze mną była jak nie totalne wkurw..... na wszystko i wszystkich aż w końcu na samą siebie to dół jak stąd do himalajów, chociaż dzisiaj jest w dobrze . Chyba też sobie zafunduje te wyniki hormonów bo czułam się tak jak mam pms przed @ a to dopiero 10 dc.
Dzisiaj jedziemy do Pl. i ja jak zwykle na ostatnią chwilę będe prezenty kupować. :baffled:

Ekspress mam z De Longhi i polecam ale sam Latte nie robi starszy model :)
 
Cześć dziewczyny!! :) Jestem Domi, mam 27 lat, mąż 30, jesteśmy z Wrocławia. Właśnie zaczynamy starania o pierwsze dziecko. Pierwszą próbę mamy już za sobą, taką całkiem spontaniczną. Od stycznia 2019 zaczynamy na serio. Oby się udało! Obiecywałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale chyba się nie da nie myśleć, więc zaplątałam się na forum, żeby samotnie nie debatować :D
 
Cześć dziewczyny!! :) Jestem Domi, mam 27 lat, mąż 30, jesteśmy z Wrocławia. Właśnie zaczynamy starania o pierwsze dziecko. Pierwszą próbę mamy już za sobą, taką całkiem spontaniczną. Od stycznia 2019 zaczynamy na serio. Oby się udało! Obiecywałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale chyba się nie da nie myśleć, więc zaplątałam się na forum, żeby samotnie nie debatować :D
Witaj wśród nas [emoji4] Spontaniczne próby są często owocne więc trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Cześć dziewczyny!! :) Jestem Domi, mam 27 lat, mąż 30, jesteśmy z Wrocławia. Właśnie zaczynamy starania o pierwsze dziecko. Pierwszą próbę mamy już za sobą, taką całkiem spontaniczną. Od stycznia 2019 zaczynamy na serio. Oby się udało! Obiecywałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale chyba się nie da nie myśleć, więc zaplątałam się na forum, żeby samotnie nie debatować :D
Hej! My jak podjęliśmy taka spontaniczna decyzje starając się o córeczkę to udało się od razu i oby tak było i w Twoim przypadku ;)
 
Do góry