reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja mam dziś taki humor ze najchętniej bym kogoś zabiła... mąż mnie irytuje do granic możliwości, Michała miałam ochotę udusić. Wszystko mnie drażni :(
 
reklama
Mi lekarz na pobudzenie owulacji przepisał lamette, był to pierwszy cykl gdzie to brałam ale nie udało się. Czekam na okres bo boli już brzuch :( zastanawiam się ciągle jak to będzie gdy zajde. Czy będę coś odczuwać, co będzie się działo w brzuchu. Bo moje okresy są mocno bolące, również pms jest silny więc tak mnie to zastanawia czy nie będę nic kompletnie czuć :p kolejny cykl będzie przed nami.. Niestety ja nie jestem cierpliwą osoba, a starania się jednak uczą jej mocno bo tutaj się nic nie zaplanuje
 
Słuchać lekarza
Bardzo chce słuchac lekarza i bardzo chce wierzyć że mi pomoże. Ale byłam na t duphastonie wielokrotnie. Każdy lekarz mnie próbował tym wyleczyć. A nic mi on nie pomaga. Mam brać 10 dni w cyklu od 16-18 dnia a i tak dostaje plamień tak gdzieś po 6-7 dniu brania. Biorę do końca bo tak mi lekarz każe, ale te plamienia i tak i tak są.
 
Mi lekarz na pobudzenie owulacji przepisał lamette, był to pierwszy cykl gdzie to brałam ale nie udało się. Czekam na okres bo boli już brzuch :( zastanawiam się ciągle jak to będzie gdy zajde. Czy będę coś odczuwać, co będzie się działo w brzuchu. Bo moje okresy są mocno bolące, również pms jest silny więc tak mnie to zastanawia czy nie będę nic kompletnie czuć :p kolejny cykl będzie przed nami.. Niestety ja nie jestem cierpliwą osoba, a starania się jednak uczą jej mocno bo tutaj się nic nie zaplanuje
Ja nie czułam nic ,poza tym że @ się zbliża ha ha ból w podbrzuszu , i kłujący czasem jajnik ,więc różnie to bywa ,są osoby które mówią że wiedziały że są , ja akurat byłam pewna że @ przyjdzie ;) aczkolwiek w mojej 2 ciąży nie udanej ,wiedziałam że to to ,bez testów po prostu wiedziałam
 
ja powinnam dostac okres 14 czerwca. Jakos tydzien przed@ zaczelam czuc bol podbrzusza czyli tak jak zawsze mialam ale teraz cos w nim bylo innego plus to ze w dniu miesiaczki w pracy doslownie zasypialam na stojaco no ale testy byly no mozna powiedziec ze nagatywne bo slad drugiej kreski nie daje 100% ze jest ciaza. W poniedzialek po skonczonej pracy i przespaniu sie okolo 6h zrobilam testy ciazowe a bylo ich az 6 i wszystkie wyszly pozytywnie. Wiec obecnie jestem okolo 5 tyg ciazy :) staralismy sie 3 miesiace i zaskoczylo w cyklu w ktorym zaczelismy uzywac zelu wspomagajacego.
 
ja powinnam dostac okres 14 czerwca. Jakos tydzien przed@ zaczelam czuc bol podbrzusza czyli tak jak zawsze mialam ale teraz cos w nim bylo innego plus to ze w dniu miesiaczki w pracy doslownie zasypialam na stojaco no ale testy byly no mozna powiedziec ze nagatywne bo slad drugiej kreski nie daje 100% ze jest ciaza. W poniedzialek po skonczonej pracy i przespaniu sie okolo 6h zrobilam testy ciazowe a bylo ich az 6 i wszystkie wyszly pozytywnie. Wiec obecnie jestem okolo 5 tyg ciazy :) staralismy sie 3 miesiace i zaskoczylo w cyklu w ktorym zaczelismy uzywac zelu wspomagajacego.
Ale super Gratuluję!! Jakiego żelu uzywaliscie? Ja czuje się inaczej niż w każdym cyklu, i trochę mnie to nakręca że mogę być w ciazy. Ale nie do końca wierzę że się udało.
 
reklama
Ale super Gratuluję!! Jakiego żelu uzywaliscie? Ja czuje się inaczej niż w każdym cyklu, i trochę mnie to nakręca że mogę być w ciazy. Ale nie do końca wierzę że się udało.
Zel sie nazywa Conceive Plus slyszalam ze w pl kosztuje okolo 60zl i zupelnie nie wiem czy on nam rzeczywiscie pomogl czy po prostu mielismy szczescie choc bardziej stawiam ze ten zel jednak nas wspomogl :) Ja roznie sie czulam przed okresami jednego miesiaca mnie piersi bolaly drugiego znowu nie jednego miesiaca mialam wiecej sluzu przed a drugiego byla susza. Kazdy cykl jest inny
 
Do góry