reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja już chyba że 100 testów wykonałam i wszystkie były sprawne i dobrze pokazywały zgodnie 1 kreskę zawsze tylko [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41][emoji41][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
U mnie to samo... kurczę liczyłam że mi się uda w tym cyklu. Bo teraz muszę starania odłożyć najwcześniej do września:(
 
Przy zdrowym organizmie testy nie mają prawa się mylić.
No ja wtedy byłam zdrowa prócz tego że miałam za wysokie TSH ale raczej wysokie TSH nie ma nic wspólnego z wykonaniem testu i zafalszowaniem wyniku.

Już kilka razy powtarzałam na forum że to że nie którym test wyjdzie przed terminem @ lub w terminie @ że każdej tak wyjdzie bo niestety tak to nie działa.

Koleżanka zrobiła dzisiaj test i wyszła jej blada kreska ale wyszła A ja mogę zrobić jutro i nie będzie nawet takiej kreski mimo że będę 9 dni po terminie @ Ale to się okaże jutro jak zrobię test.
 
Ja już chyba że 100 testów wykonałam i wszystkie były sprawne i dobrze pokazywały zgodnie 1 kreskę zawsze tylko [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41][emoji41][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
Nie każda jest taka sama. Trzeba brać to pod uwage
 
No ja wtedy byłam zdrowa prócz tego że miałam za wysokie TSH ale raczej wysokie TSH nie ma nic wspólnego z wykonaniem testu i zafalszowaniem wyniku.

Już kilka razy powtarzałam na forum że to że nie którym test wyjdzie przed terminem @ lub w terminie @ że każdej tak wyjdzie bo niestety tak to nie działa.

Koleżanka zrobiła dzisiaj test i wyszła jej blada kreska ale wyszła A ja mogę zrobić jutro i nie będzie nawet takiej kreski mimo że będę 9 dni po terminie @ Ale to się okaże jutro jak zrobię test.
Nie wiem.. Ja tam się nie łudzę... przy moich cyklach 30 dniowych w 28dc spokojnie na teście o czułości 10 powinno coś być...

Czekam na @
 
reklama
Jak odłożysz starania to może tak się trafi że samo się narobi i nawet nie będziesz wiedziała kiedy tego co życzę :)
Niestety trzeba będzie się zabezpieczać ponieważ muszę włączyć leczenie na toksoplazmoze.

W tym cyklu po prostu była owu przed tym zanim się o tym dowiedziałam no i myślałam że zaskoczy
 
Do góry