reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny tak czytam wasze wypowiedzi i ja testuje dopiero w niedziele w dniu spodziewanej @ ale tez bym juz chciala wiedziec czy zafasolkowalam. I to ze zatestuje w niedziele to tez niewiem czy nie za wczesnie bo rano zrobie test wyjdzie negatywny a pewnie popoludniu przyjdzie @ bo u mnie moze przyjsc o kazdej porze i dosc ze mnie korci zeby jak najszybciej to z drugiej strony sie boje ze zatestuje i @ odrazu przyjdzie bo stres oczekiwania odpusci[emoji53]
 
reklama
Ja jak chciałam żeby okres po prostu przyszedł w terminie ,to wyciągałam test i już była @ ha ha , a może u Ciebie będą 2 kreseczki ?
 
U mnie niestety wszystko wskazuje że @ przyjdzie:( pewnie się spóźni z tego stresu i wszystkiego ale ten cykl nie różni się niczym od poprzedniego
 
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. Co do objawów to ja całkowicie czułam się jak na @. Miałam jakąś nadzieję, że może się udało Ale wszystkie symptomy wskazywały na @. Mi cień cienia wyszedl dwa dni przed terminem miesiączki.
 
Dziś mój 28 dzień cyklu termin @ mam na jutro. Oczywiście nie wytrzymała zrobiłam test. Temperatura nie spada jeszcze. I wyszedł cień co myślicie.
IMG_20190604_061332.jpg
 
reklama
Do góry