reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@Migdalove nie wiem czy bym mogła tak czekać aż 3 cykle. Ale czasami trzeba by potem moc się cieszyć szczęściem. Też jestem pełna obaw jak to będzie drugi raz. Każde plamienie będzie dla mnie straszne więc chyba będę panikowac
 
reklama
@Migdalove nie wiem czy bym mogła tak czekać aż 3 cykle. Ale czasami trzeba by potem moc się cieszyć szczęściem. Też jestem pełna obaw jak to będzie drugi raz. Każde plamienie będzie dla mnie straszne więc chyba będę panikowac
My czekamy do czerwca, bo całkowity zakaz na 3 cykle, ogólnie wskazanie jest aby 6 miesięcy nie zachodzić po tym w kolejną ciąże. Za nami 25 cykli starań i 4 aniołki. Dlatego mam nadzieję, że spokojnie uda nam się przetrwać do czerwca co najmniej.
 
Kurcze dziewczyny miałam tak samo jak wy, po urodzeniu synka nie chciałam słyszeć o kolejnej ciąży, ale po 3,5 roku zaszłam w ciążę niespodziewanie, wpadka roju, niestety stracona o zaczęła mi wtedy kiełkować myśl i kolejnym dzieciątku. Jeszcze się wzbranialam, ale na początku tego roku postanowiliśmy iść na żywioł, zaraz minie rok i dupa blada ;)

Migdałku nie wiem jak to jest przy tym zaśniadzie, wiem tylko że ja po piereszej cesrace miałam zakaz zajścia w ciążę przez rok i zaszłam po pół roku i mam pięknego zdrowego syna, nasza mała gwiazda, rozpieszczony do granic możliwości bo i jedyny wnuk.
Trudno mi uwierzyć że przy gumkach można zajść, ale właśnie tego ci życzę, żebyś mogła się cieszyć takim okruszkiem.

Flor powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8]

Wiecie co, robię testy ovu i nie wychodzą,tzn są ale blade, może w tym cyklu bezowulacyjny jest [emoji848] dzisiaj 17dc, cykle ok 30dc ale to drugi po poronieniu więc kto tam wie organizm. Apka sugeruje że owulacja ok 19dc ma być, ale to tylko suche wyliczenia. Temperatury nie mierze więc nie mam pojęcia jak to wygląda... Trochę się podlamalam.
 
A ja mam bezsenną noc i kotłowanie myśli. Po Waszych wypowiedziach poszukuje u siebie kłucia na @ i innych objawów... tak bardzo chce dzidzie a boje sie kolejnego rozczarowania. Byłby to trzeci bezowocny cykl :/ :(
 
A ja zro zrobiłam test.... Dwa dni przed @ i nic... Ale mnie to zdołowało. No kurde miała bym piękny prezent pod choinkę.
 
Kurcze dziewczyny miałam tak samo jak wy, po urodzeniu synka nie chciałam słyszeć o kolejnej ciąży, ale po 3,5 roku zaszłam w ciążę niespodziewanie, wpadka roju, niestety stracona o zaczęła mi wtedy kiełkować myśl i kolejnym dzieciątku. Jeszcze się wzbranialam, ale na początku tego roku postanowiliśmy iść na żywioł, zaraz minie rok i dupa blada ;)

Migdałku nie wiem jak to jest przy tym zaśniadzie, wiem tylko że ja po piereszej cesrace miałam zakaz zajścia w ciążę przez rok i zaszłam po pół roku i mam pięknego zdrowego syna, nasza mała gwiazda, rozpieszczony do granic możliwości bo i jedyny wnuk.
Trudno mi uwierzyć że przy gumkach można zajść, ale właśnie tego ci życzę, żebyś mogła się cieszyć takim okruszkiem.

Flor powodzenia [emoji8][emoji8][emoji8]

Wiecie co, robię testy ovu i nie wychodzą,tzn są ale blade, może w tym cyklu bezowulacyjny jest [emoji848] dzisiaj 17dc, cykle ok 30dc ale to drugi po poronieniu więc kto tam wie organizm. Apka sugeruje że owulacja ok 19dc ma być, ale to tylko suche wyliczenia. Temperatury nie mierze więc nie mam pojęcia jak to wygląda... Trochę się podlamalam.
Ja się niepotrzebnie wkręcam a to opóźnienie jeszcze tylko bardziej mnie nakręca... Dzisiaj już obudziłam się z typowym dyskomfortem na @ więc czekam. Może to akurat dzisiaj przyjdzie @ i da mi w końcu chwilę wytchnienia. Później już tylko jeszcze bardziej będziemy uważać. Mam nadzieję, że szybko zleci mi czas do ponownych starań. ;)
 
reklama
Dzien dobry..nie wiem..czy taki dobry bo dzis wstalam z @...:-( :(i tak mnie od rana brzuch boli ze wogole nie mam ochoty na pójście do pracy..buuu więc wyznacznikiem mojej francy był wielki wysyp pryszczy.
 
Do góry