reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Czuje dwie kreski [emoji177]


U mnie drugi dzień ciągłego uczucia jak na @. Póki co temp 36,95 i powstrzymuję się przed testem. Czuję jakbym miała @ dostać w każdej chwili.
Dzięki Słońce ale.. Ja tez sie czuje na @ .
Teraz dla odmiany wstąpił we mnie fqurf ostry
Przywrocony generalnie okres. Przywrócone cykle. 3 starania. Teraz weźmiemy sie chyba za jakieś poważniejsze badania. Bo to nie możliwe zeby w punkt i nic z tego nie było :(
 
reklama
Dzięki Słońce ale.. Ja tez sie czuje na @ .
Teraz dla odmiany wstąpił we mnie fqurf ostry
Przywrocony generalnie okres. Przywrócone cykle. 3 starania. Teraz weźmiemy sie chyba za jakieś poważniejsze badania. Bo to nie możliwe zeby w punkt i nic z tego nie było :(
Zakazuję Tobie mieć takie negatywne myśli [emoji4] Zrób normalny test, byle nie owu znowu [emoji14]
 
Jeśli nie uda się nam w tym cyklu (przypomnę [emoji177] wieczorem ok. 22, owu od rana przed 8) to wysyłam M. na badania nasienia. Sama go tam kurde zaprowadzę za rękę. Bo to nie możliwe by takie malozywotne miał te plemniki :/
 
siedzialam wczoraj do późna i pochwale sie wam moimi bombeczkami:)
Jej piękne, podziwiam osoby które lubią robótki ręczne, ja się zaraz denerwuje i nic mi nie wychodzi hehe

Wczoraj jak przyszłam z pracy to taką miałam ochotę na śledzie że musiałam je zjeść, a potem zagryzlam je czekoladą [emoji18] o najdziwniejsze że mi to bardzo smakowało [emoji33] szkoda że to środek cyklu heh. U mnie wczoraj m. Zastrajkował i nie chciał się przytulać wykręcając się zmęczeniem. Jeden pełny raz nie wystarczy do zrobienia dziecia [emoji20]

Dzisiaj dostałam ocenę podsumowujacą na półrocze synka w przedszkolu i wszystko bardzo piękne, nie do pomyślenia że jak poszedl do przedszkola to nic nie mówił oprócz podstawowych zwrotów. Jestem ogromnie dumna z niego.
 
Jej piękne, podziwiam osoby które lubią robótki ręczne, ja się zaraz denerwuje i nic mi nie wychodzi hehe

Wczoraj jak przyszłam z pracy to taką miałam ochotę na śledzie że musiałam je zjeść, a potem zagryzlam je czekoladą [emoji18] o najdziwniejsze że mi to bardzo smakowało [emoji33] szkoda że to środek cyklu heh. U mnie wczoraj m. Zastrajkował i nie chciał się przytulać wykręcając się zmęczeniem. Jeden pełny raz nie wystarczy do zrobienia dziecia [emoji20]

Dzisiaj dostałam ocenę podsumowujacą na półrocze synka w przedszkolu i wszystko bardzo piękne, nie do pomyślenia że jak poszedl do przedszkola to nic nie mówił oprócz podstawowych zwrotów. Jestem ogromnie dumna z niego.

Mój starszy też ledwo ledwo co mówił jak poszedł do przedszkola. A szedł jako 4,5 latek! U niego z mową było ciezko. Do tego bez logopedy ani rusz. Do dziś chodzi na zajęcia. Ale na szczescie już umie mowić R - problemy mamy z super wyraźnym SZ/CZ/ ale to mamy problem juz w porównaniu z tym, co było.
 
Cześc dziewczyny. U mnie 21 dc i szok, zaczyna mi się śluz płodny[emoji23]. Tak biadolilam wczoraj ze nie ma, to jest. Moze do Wigilii z owulacją się wyrobie i wtedy od polowy stycznia ginekolog i badania. Pierwszy raz sie nie moge doczekać na okres. A mój ma jeszcze nadzieje, ze uda się bez badan, tabletek i innych takich. Dla niego to cykl ostatniej szansy, a ja jakos nie wiąze z nim zadnych nadziei. Byle szybciej ta owulacja przyszla i okres.
siedzialam wczoraj do późna i pochwale sie wam moimi bombeczkami:)
Piękne bombki. U nas bombki to bańki[emoji16]
 
reklama
Do góry