reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wszystko fajnie, jak wiek odpowiedni. Ja mojego męża poznałam mając już 27 lat.
28 lat - zamieszkaliśmy razem
29 lat - oświadczyny
30 lat - ślub, wesele
31 lat i pól - urodził sie Paweł :)

Najpierw macierzyństwo mnie sponiewieralo i nie chciałam więcej dzieci, ale zdanie zmieniłam już po 2 latach :) Po 2,5 od porodu wyjęłam spiralę i zaczelismy starania i po pół roku, jak kupowalismy w wielkim stresie chatę to zaszłam w pozamaciczną ;(

Gdybym miała te 5 lat mniej to bym tak nie fisiowała. Nawet ginekolog mi tydzień temu lekko wiek wypomniał.

@Jivka gdzie byliście na wycieczce?
To Ci powiem tak.. lekarz debil.
Mój natomiast gin sie chwalił ze siostre ma ktora mama urodziła w wieku 45 lat i jest słonkiem całej rodziny do dzis dnia.
A moje 38 to zadna przeszkoda [emoji3][emoji16]
 
reklama
To Ci powiem tak.. lekarz debil.
Mój natomiast gin sie chwalił ze siostre ma ktora mama urodziła w wieku 45 lat i jest słonkiem całej rodziny do dzis dnia.
A moje 38 to zadna przeszkoda [emoji3][emoji16]


Moja mama urodziła w wieku 49 lat zdrowego syna tak więc mam 11 letniego brata teraz wiek nie gra roli, prawdziwe babcie 60 letne zachodzą w ciążę przez in vitro ale mimo wszystko zachodzą
Poprawka mama w wieku 43 lat a ciocia miała 49 i było to jej pierwsze dziecko.
 
Ostatnia edycja:
Bo jesli ktoś juz to mówi to inni nie wierzą. Ogolnie wizerunek rodzicielstwa jest słodkopierdzący. Mały rozowy bobasek, który je, śpi i sie usmiecha. Nikt nie wspomni ze ten bobasek robi smierdzace kupy, ulewa dalej niż sam widzi, albo rani sutki. A potem ze ząbkuje co chwilkę. A nawet jesli, to opowiadają w formie anegdoty, ze raz kiedys tam. Ale jak juz zaczniesz mowic, ze przez 5 miesiecy spisz na podlodze drapiąc w łozko bo tylko ten dzwiek uspokaja twoje dziecko, to się okazuje ze na pewno problem jest w tobie. Wiec wszyscy siedzą cicho.
Podpisuję się pod tym!!![emoji23][emoji23][emoji23]
Święta prawda!
 
Ja właśnie wróciłam z zakupów i co... Zapomniałam testu kupić... Brawo ja.
Teraz zaczęło mnie tak dziwnie ciągnąć od prawego jakby jajnika przez spojenie łonowe aż do pachwiny i tak promieniuje. :wściekła/y:
 
Ja właśnie wróciłam z zakupów i co... Zapomniałam testu kupić... Brawo ja.
Teraz zaczęło mnie tak dziwnie ciągnąć od prawego jakby jajnika przez spojenie łonowe aż do pachwiny i tak promieniuje. :wściekła/y:
Hehe ach to roztargnienie...[emoji6]
A kiedy planujesz zrobić? Czekasz do 21go czy wcześniej?
Ja już nie wiem boli mnie brzuch ale jak by inaczej, denerwuje się strasznie [emoji58][emoji57]
 
Hehe ach to roztargnienie...[emoji6]
A kiedy planujesz zrobić? Czekasz do 21go czy wcześniej?
Ja już nie wiem boli mnie brzuch ale jak by inaczej, denerwuje się strasznie [emoji58][emoji57]
Ja chciałam jutro, jestem 12 dni po terminie @. Tydzień temu robiłam test i był negatywny. Aczkolwiek biorę pod uwagę to, że owulacja mogła mi się przesunąć a wtedy istniało ryzyko zapłodnienia... Matko jak to brzmi na wątku staraczkowym :-D ryzyko zapłodnienia. :-D No w moim przypadku jest to ryzyko, bo to drugi cykl po poronieniu.
 
@Migdalove będzie dobrze. Zaczęłam pierwszy cykl od straty dzisiaj 11dc. Jutro ma kontrolę u lekarza i zastrzyk na pęcherzyki prawdopodobnie. Wizyta u genetyka i działam w tym miesiącu
 
reklama
@Migdalove będzie dobrze. Zaczęłam pierwszy cykl od straty dzisiaj 11dc. Jutro ma kontrolę u lekarza i zastrzyk na pęcherzyki prawdopodobnie. Wizyta u genetyka i działam w tym miesiącu
Tylko ja jestem po zaśniadzie groniastym więc na 3 cykle zakaz starania się. Chociaż lekarz mówił, że jakby zdarzyła się ciąża to mam nie panikowac, będę po prostu bo jeszcze większą kontrolą
 
Do góry