reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hejo
Jak ja zazdroszczę osobą które wcześniej wstają bez problemu też bym tak chciała. ;)
Nie wyspana jestem o_O ale kawka ubrać się do szkoły i pracy na szczęście dzisiaj tylko 4 godzinki :)
Miłego Dzionka kobitki.
 
siedzialam wczoraj do późna i pochwale sie wam moimi bombeczkami:)
 

Załączniki

  • 20181216_112158.jpg
    20181216_112158.jpg
    992,3 KB · Wyświetleń: 60
Dzieńdoberek kobitki :)
Widzę nowy dzień nowe wrażenia
Ja tez sie dołączę. Zrobiłam test. Tyle że owu bo mi sie pomyliły o 5 rano niedowidziałam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Nawet ptasie mleczko na mnie nie działa które uśmiecha sie do mnie w pracy :dry: oj będzie ciężki dzien..
Tyle dobrego ze po pracy mam paznokcie a jutro fryzjer;);)
 
Ja mam jeszcze 3 dni do @. Nic mi sie nie chce. Nic mi nie smakuje.
 
Ja po monitoringu:-) ostal sie pecherzyk w prawym jajniku i ma 20 mm. Mam sie wstrzymac z noboseksami do srody i potem dzialac. I wrocic w piatek zobaczyc czy pecherzyk pekl
Trzymam kciuki!! [emoji3590]
Dzieńdoberek kobitki :)
Widzę nowy dzień nowe wrażenia
Ja tez sie dołączę. Zrobiłam test. Tyle że owu bo mi sie pomyliły o 5 rano niedowidziałam [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja też po teście i wielki negatyw. Generalnie dobrze, bo jeszcze nie miałam pozwolenia na zajście w tym cyklu. Teraz czekam na @,oby szybko przyszła bo mi się plany posypią [emoji14]

Wczoraj do późna robiłam sobie paznokcie, a fryzjera odpuszczam na święta [emoji14] Mam na szczęście mało widoczne odrosty.
 
Ostatnia edycja:
Hejo
Jak ja zazdroszczę osobą które wcześniej wstają bez problemu też bym tak chciała. ;)
Nie wyspana jestem o_O ale kawka ubrać się do szkoły i pracy na szczęście dzisiaj tylko 4 godzinki :)
Miłego Dzionka kobitki.
Ja jestem z tych co lubią pospać, ale teraz mamy drugiego psa w domu, który jest starszym pieskiem i z nim częściej muszę wychodzić. Ja zazwyczaj spać chodzę o północy. Rano wstaje o 6 razem z mężem potem po spacerze wracam i dalej śpię tak do 8.
 
reklama
Do góry