reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Uff w końcu Was nadrobiłam dziewczyny, ale żeście naskrobały!!!

Poczytałam o wózkach :) fajna sprawa ale chyba wieksza korba jest przy 1 dziecku, pamiętam jak wybierałam, moi rodzicie mieli zasponsorować. @Ann89 ja tez byłam w ciazy 6 lat temu, pamiętam te marki, my za to wybralismy Jedo Fyn Memo, wtedy to była nowość. Też marzył mi się x-lander hehe ale poza budżetem. Teraz to powiem szczerze chętnie odkupię jakąś uzywaną niedrogą gondolkę na pól roku (nasz Jedo poszedl do ludzi) a później zainwestuję w fajną porządną spacerówkę typu Joie.

@Migdalove ja dołączę do dziewczyna agitujących "nie czekać!" oczywiście sprawy zdrowotne na 1 miejscu! ogarnijcie sie kilka miesięcy (ciąża tez trwa), podreperujecie budżet i działaj! Ja też okropnie żałuję że do tej pory sie nie udało, o drugim dziecku marzę od 2,5 roku i jak nie stresujące kupno mieszkania (transakcja wiązana), własnoręczny remont, to ciąża pozamaciczna , zakaz starań na pół roku ,a pozniej nerwica i leki przez 8 miesięcy .....zawsze cos! Własnie skończyłam 36 lat i czuję że czas mnie goni nieubłaganie, a przeciez plan byl taki że mialam już być podwójną mamą dawno temu.

@martoosia04 jeszcze jest szansa, wcześnie jest.

@Jivka czemu nie testujesz? Flo krzyczy, okresu brak. Biegusiem po test!

@SalsaPL ja co miesiąc mam spektrum objawów ciążowych, miewałam i klucie jajników i śluz i raz piersi tak, raz piersi śmak. Raz od 8 dpo raz od 1 dpo. Te dwa tygodnie od owulacji to szaleństwo, trzeba to przezyć.
 
reklama
Bo tak oprócz tego, że tak rzadko się @ u Ciebie pojawia to masz jakieś dolegliwości? Ja to miałam nie tylko nieregularne cykle ale od 14dc mega PMS mi się zaczynał i tak do momentu aż @ przychodziła czyli miesiąc nawet na ostrym PMSie a nawet i dwa... To był koszmar, a lekarze rozkładali ręce i tylko "Taka pani uroda"...
U mnie pms objawia sie bólami w podbrzusz na równe 6 dni przed okresem. Nie są super mocne, ale sprawiają dyskomfort, dochodzi do tego lekkie poddenerwowanie, apogeum osiągam drugiego i 3 dnia okresu, i krostki. Baa wulkany na brodzie albo czole.
Właśnie ja mam taki biały, a kilka dni temi był żółtawy. Nigdy nie obserwowałam sluzu. Jak czytałam to wszędzie pisali że jest mega mokro, a w żadnej ciąży tak nie miałam :) Mnie co jakiś czas delikatni ćmi jak na okres, ale ani syfów na buzi, ani bólu piersi ani @ :szok:

@Migdalove mój by zwariował gdyby u mnie tyle trwał pms:p
To trzymam kciuki[emoji16]. Moze to dobry zwiastun.
 
Uff w końcu Was nadrobiłam dziewczyny, ale żeście naskrobały!!!

Poczytałam o wózkach :) fajna sprawa ale chyba wieksza korba jest przy 1 dziecku, pamiętam jak wybierałam, moi rodzicie mieli zasponsorować. @Ann89 ja tez byłam w ciazy 6 lat temu, pamiętam te marki, my za to wybralismy Jedo Fyn Memo, wtedy to była nowość. Też marzył mi się x-lander hehe ale poza budżetem. Teraz to powiem szczerze chętnie odkupię jakąś uzywaną niedrogą gondolkę na pól roku (nasz Jedo poszedl do ludzi) a później zainwestuję w fajną porządną spacerówkę typu Joie.

@Migdalove ja dołączę do dziewczyna agitujących "nie czekać!" oczywiście sprawy zdrowotne na 1 miejscu! ogarnijcie sie kilka miesięcy (ciąża tez trwa), podreperujecie budżet i działaj! Ja też okropnie żałuję że do tej pory sie nie udało, o drugim dziecku marzę od 2,5 roku i jak nie stresujące kupno mieszkania (transakcja wiązana), własnoręczny remont, to ciąża pozamaciczna , zakaz starań na pół roku ,a pozniej nerwica i leki przez 8 miesięcy .....zawsze cos! Własnie skończyłam 36 lat i czuję że czas mnie goni nieubłaganie, a przeciez plan byl taki że mialam już być podwójną mamą dawno temu.

@martoosia04 jeszcze jest szansa, wcześnie jest.

@Jivka czemu nie testujesz? Flo krzyczy, okresu brak. Biegusiem po test!

@SalsaPL ja co miesiąc mam spektrum objawów ciążowych, miewałam i klucie jajników i śluz i raz piersi tak, raz piersi śmak. Raz od 8 dpo raz od 1 dpo. Te dwa tygodnie od owulacji to szaleństwo, trzeba to przezyć.
Póki co do czerwca nieodwołanie czekamy. :)
 
U mnie pms objawia sie bólami w podbrzusz na równe 6 dni przed okresem. Nie są super mocne, ale sprawiają dyskomfort, dochodzi do tego lekkie poddenerwowanie, apogeum osiągam drugiego i 3 dnia okresu, i krostki. Baa wulkany na brodzie albo czole.To trzymam kciuki[emoji16]. Moze to dobry zwiastun.
Chciałabym wtedy taki PMS mieć. ;) U mnie dopiero wszystko znormalniało jak zaczęłam stosować dietę i brać leki po diagnozie jakim była słaba tarczyca.
 
Mi po prostu te testy tak szybko nie wychodzą :) A szkoda mi kasy na betę :) Kupię sobie dzisiaj test i jutro rano zrobię (u mnie nie ma sensu robić nie z pierwszego moczu)
 
Ja też już miałam wszelkie objawy na ciąże! Chyba wszystkie! [emoji23]
A teraz, jak chcę jakiekolwiek mieć, to klops [emoji23][emoji23][emoji23] ni ma.
 
Chciałabym wtedy taki PMS mieć. ;) U mnie dopiero wszystko znormalniało jak zaczęłam stosować dietę i brać leki po diagnozie jakim była słaba tarczyca.
Ja pol roku spokoju mialam po poście Dąbrowskiej, w sumie nawet rok po. Chcialam ją powtorzyc ale nie mam motywacji, zaczynalam i po tygodniu dawalam za wygraną. Ale po świetach muszę do niej wrócic
 
reklama
Do góry