reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ale mnie jajniki bolą [emoji17][emoji17]
A mąż wraca dopiero za 4 dni ... jeśli to się uda to dopiero będzie cud ...
 
reklama
Kobitki a jak to jest z tymi jajnikami u was. Ja mam tydzien do @ a bolą jak na owu
 
Dziewczyny co ile miediecy bada się prolaktynę? Od początku cyklu bolą mnie piersi i czuję ciągnięcie w podbrzusze, dzisiaj 16dc cyklu, płodne dopiero się zaczynają. Z trzy miesiące temu badałam prolaktynę i była w normie, ale może teraz podskoczyła i dlatego tak się dziwnie czuję? Jest taka możliwość?
 
@SalsaPL ja też podenerwowana chodzę i denerwuję się ekstra szybko. Dziś miałam dopołudnia jakieś apogeum [emoji23][emoji23][emoji23]

Testowania się raczej obawiam, niż nie mogę się doczekać. Boję się kolejnego rozczarowania [emoji24]
 
Cześć! Pierwszy raz na forum od bardzo dawna. W 2013 urodziłam bliźniaczki, po roku starań, i jednorazowym clostilbegyt. Polecam ;)
Z decyzją o trzecim dziecku miotam się od wielu miesięcy. Mam 32 lata, fajnego męża , dwie piękne córy i dwa miziaste koty, czego chcieć więcej?:) Ale jakoś ciągnie..może tym razem bez spiny, na spokojnie. Czas zadbać o swoje zdrowie, o dietę, zrobić badania, zacząć brać kwas foliowy i zrezygnować z alkoholu ;p Coś jeszcze? :) Czas pokaże kiedy zaczniemy działać, ale jestem z wami :)
Witaj! :) Jeśli chcesz poczytać o tym jak przygotować się do ciąży to zapraszam na pierwszą stronę wątku, pod tabelką są linki do ciekawych, przydatnych artykułów. Przy okazji jeśli chcesz abym dopisała Cię do tabelki to tam zerknij jakie dane wpisujemy i napisz mi je. :)
 
@SalsaPL ja też podenerwowana chodzę i denerwuję się ekstra szybko. Dziś miałam dopołudnia jakieś apogeum [emoji23][emoji23][emoji23]

Testowania się raczej obawiam, niż nie mogę się doczekać. Boję się kolejnego rozczarowania [emoji24]
Moja droga nie tylko Ty. Mnie właśnie wkurza to czekanie a niby właśnie wtedy nie powinno sie denerwować. No i koło się zamyka [emoji35][emoji35][emoji35]
Ja biore czwarty dzień dupka i nie wiem czy te wahania nastoju sa od tego, bo poza nerwem bywam i miła oraz wyciszona , a to już rzadkość niebywała
 
reklama
Moja droga nie tylko Ty. Mnie właśnie wkurza to czekanie a niby właśnie wtedy nie powinno sie denerwować. No i koło się zamyka [emoji35][emoji35][emoji35]
Ja biore czwarty dzień dupka i nie wiem czy te wahania nastoju sa od tego, bo poza nerwem bywam i miła oraz wyciszona , a to już rzadkość niebywała
Ja przy duphastonie nie miałam właśnie wahań nastroju, w ogóle PMS tak jakby go nie było. Czuję, że teraz mam za niska dawkę euthyroxu...
 
Do góry