reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
No to super :) mam nadzieje ze zasmakuje tak jak nam :D
Ps. Trzymaj chwile dłużej bedzie bardziej krucha a nie wysuszona
Ps. Torebki lubią sie rozrywać. Wiec połóż tace jak bedziesz wysuwać z piekarnika
Ps. Sosik po wystudzeniu idealny do chlebka. Mój tylko chodzi i macza- wiec nie wylewaj go
Było pychaaaaaa:):):):):)
 
A to się sprawdza samemu?? Ja to zielona W tym temacie[emoji23]

Dane do tabelki
Nr9
Ania 32 lata Białystok
@ 20.12
Pierwszy cykl
Syn14 lat córka 18 miesięcy

Od rana mega boli mnie gardło. Myslicie ze mogę coś wziąć?
 
A to się sprawdza samemu?? Ja to zielona W tym temacie[emoji23]

Dane do tabelki
Nr9
Ania 32 lata Białystok
@ 20.12
Pierwszy cykl
Syn14 lat córka 18 miesięcy

Od rana mega boli mnie gardło. Myslicie ze mogę coś wziąć?
Miodzio cytrynka cebulka. Domowe metody. Czosnku ponoc nie wolno
 
Ela, 25 lat, Ostrowiec Świętokrzyski, następną @ 07.01.2019, cykl starań 1 po poronieniu, dzieci 1 aniołek[*]

Muszę trochę nadrobić waszych wiadomości ale już jutro :)
Jesl8 mowa o torbielach to miałam jeden wchłonoł się przy drugim cyklu.
Właśnie tak się zastanawiam i to moje opóźnienie może być spowodowane torbielą. W ciąży miałam taką 5-6 centymetrową torbiel, później zmniejszyła się w październiku już do 3cm. Może nie wchłonęła się albo kolejny pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel. A do tabelki już za moment dodam. :)
 
Torbiel była pierwszą ale przez to że zaczęłam brać tabletki hormonalne jestem teraz zadowoli a bo też najpierw myślałam że jest torbiel i dlatego nie dostalam @ po poronieniu A minęło 6 tygodni ale wszystko w porządku. I ładnie wszystko zaczęło funkcjonować.
 
No to padne.... Tak mnie boli że chyba to angina [emoji20]

Kiedyś przed ciążą miałam torbiel. Sama mi się wchłoneła. Ale to było z 15 lat temu...
U mnie to tam już nie pierwsza i nie ostatnia torbiel jaką miałam. ;) Właśnie przez to są u mnie, że pęcherzyki nie pękają rosną... Może kolejna się zrobiła, ale to dopiero okaże się 10 stycznia.
No i dziwne, bo szyjka znowu jest bardzo wysoko... Oszaleję... Zastanawiam się, czy męża męczyć i jechać do apteki po test na jutro rano...
 
reklama
Do góry