reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja wam powiem ze ostatnio pozytywny wyszedl mi dopiero 3 dni po spodziewanej miesiaczce jesli w pon nie dostane okresu to i tak wiem ze we wtorek juz sie skusze [emoji28] dwa testy mam w domu które z pl mi przyjaciolka przywiozła bo sa duzo tansze niz te w niemczech. Wam tez sie ten czas od owulacji do miesiączki tak dłuży ?
 
reklama
Ja mam teoretycznie 22 dc. I mam śluz jak na owu więc ktoś mi tu figle płata [emoji23][emoji23][emoji23] mam nadzieje ze dobrze liczę, ale to jest metoda prób i błędów tak czy siak. Ginekolog mi powiedziała że mam macice 20 latki i normalnie się starac nie kombinować na razie [emoji23]
 
Ah i też mam nadzieję że wam i mi się uda! Ja już nie myślę o testowaniu bo mi to stres przysparza za duży. [emoji6]
 
Ja wole sie zabrac teraz poki mam sily duzo chcialabym miec 2 lub 3 dzieci a jak bede po 40 to dzieci beda odchowane :)
 
reklama
Do góry