reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

W trzecim :) sama jestem zaskoczona, bo szczerze mówiąc psychicznie byliśmy przygotowani na troche dłuższe oczekiwanie. Widocznie właśnie spokojne podejście pomogło :)
Oby, ja puki co tez na luzie podchodzę bo mam wrażenie ze z tego cyklu nic nie bd czekam na @ i zaczynam kolejny 2 cykl z clo. Nie miałam plodnego sluzu dlatego myślę ze nic z tego...
 
reklama
Oby, ja puki co tez na luzie podchodzę bo mam wrażenie ze z tego cyklu nic nie bd czekam na @ i zaczynam kolejny 2 cykl z clo. Nie miałam plodnego sluzu dlatego myślę ze nic z tego...
Ja bym się nie martwiła na zapas :) Z tych trzech cykli starania, ten wydawał mi się najmniej obiecujący. Jeszcze dwa dni temu dałabym sobie rękę uciąć, że nic z tego nie będzie. Dzisiaj nie miałabym ręki :D
 
Jaki miałyscie progesteron w 21 dniu cyklu?:) badała któraś z Was?:) Ja mam 11.740 nie wiem czy jest ok.
 

Załączniki

  • 20190218_143116.jpeg
    20190218_143116.jpeg
    41 KB · Wyświetleń: 121
Ostatnia edycja:
Wow, pierwszy raz weszłam na pierwszą stronę i jestem wśród starających się wymieniona;) ok, to ja się przedstawię może ponownie, Kasia, jeszcze 28 lat z Poznania, staramy się chyba 7 cykl - w zeszłym roku co chwilę gubiłam okres... I dzisiaj się dowiem czy wreszcie się udało bo odbieram wynik bety. Jeśli wszystko będzie si, umawiam się do mojego magika na 4 marca.
3mam kciuki! Powodzenia
 
reklama
Wow, pierwszy raz weszłam na pierwszą stronę i jestem wśród starających się wymieniona;) ok, to ja się przedstawię może ponownie, Kasia, jeszcze 28 lat z Poznania, staramy się chyba 7 cykl - w zeszłym roku co chwilę gubiłam okres... I dzisiaj się dowiem czy wreszcie się udało bo odbieram wynik bety. Jeśli wszystko będzie si, umawiam się do mojego magika na 4 marca.
Oby się udało :D 7 cykli to naprawdę ładny wynik :) U mnie tyło to 24 cykle. Teraz po zabiegu łyżeczkowania, okazało się, że wszystko ładnie się zagoiło i może w przyszłym cyklu będzie zielone światło. :)
Trzymam kciuki za dzisiaj ;)
 
Do góry