reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej hej
Można do was dołączyć ?
Jestem Agnieszka w skrócie Aga ;).
Mam 27 lat i synka 7 latka. Staranka rozpoczęte 5 cykli temu jak na razie bez skutku. W tym miesiącu zawieszamy niestety i wznawiamy w 2019 jak się pozbęde kamienia z nerki.
To chyba tyle o mnie
Hej. Ojjjjj ból kamienia to chyba koszmar co?? Kiedyś mialam jednorazowy bol nerki i diagnoza klebuszkowe zapalenie nerki..myslalam ze sciany zjem z bólu.. modle sie zeeby nigdy juz mnie to nie zlapalo.
To beda ci zbijac czy jak?
Powodzenia w starankach :)
 
reklama
A miałyscie teraz jakies wspomaganie ?

Staram sie 5 mcy.
Po przerwie 18 letniej brania tabsow non stop- wywoływanie pierwszego okresu - udalo sie po 2 miesiacach.
Teraz mam trzeci prawidlowy cykl.
Kwas foliowy 5 mcy biore
Glucophage 3 mc
Clostilbegyt 2 cykl
Duphaston 3 dzien
 
Dzis ubieramy choinke wy juz macie ubrane? Nawet dzis w nocy troszke śniegu napadalo [emoji300]
Milego dnia dziewczynki. :)

U nas od tygodnia stoi choinka ubrana :)


Co do cyklu, to u mnie oprócz gęstego kremowego śluzu, czasem bólu jajników, bólu jak na @ momentami i bólem i ciężkimi piersiami to nie ma nic wiecej. Nie wiem czy to ok, czy to jakiekolwiek sensowne objawy. Równie dobrze to moze byc zbliżająca sie @.
 
U nas od tygodnia stoi choinka ubrana :)


Co do cyklu, to u mnie oprócz gęstego kremowego śluzu, czasem bólu jajników, bólu jak na @ momentami i bólem i ciężkimi piersiami to nie ma nic wiecej. Nie wiem czy to ok, czy to jakiekolwiek sensowne objawy. Równie dobrze to moze byc zbliżająca sie @.
Ja dopiero 3 miesiac mam mozliwosc obserwowania ogranizmu. Wczesniej non stop na tabsach to ani owu ani @. Przy Was czuje sie jak niewyedukowana gowniara. Teraz chyba takie postawy to juz nastolatki wiedza.
Z moich obserwacji po owu jest tak: bolą mnie jajniki. Ale nie na @ tylko jakby tam bomba jakas wybuchla. Po orgazmie wyje. Wiec sie wstrzymuje od owu nic. Ponoc to po peknieciu pecherzyka. Nie wiem nie znam sie. Tak gin mowil. Poza tym wszedzie czuje zaoach kawy. Drugi dzien za mna chodzi świeżo mielona i parzona.. ale to chyba na łeb dostaje a nie na ciążę
 
A miałyscie teraz jakies wspomaganie ?

Staram sie 5 mcy.
Po przerwie 18 letniej brania tabsow non stop- wywoływanie pierwszego okresu - udalo sie po 2 miesiacach.
Teraz mam trzeci prawidlowy cykl.
Kwas foliowy 5 mcy biore
Glucophage 3 mc
Clostilbegyt 2 cykl
Duphaston 3 dzien
Ja mam cały czas euthyrox - słaba tarczyca. Miałam swego czasu duphaston od połowy cyklu no i dwa cykle brałam norprolac na zbicie prolaktyny. No i wiadomo, cały czas kwas foliowy. :)
 
Ja dopiero 3 miesiac mam mozliwosc obserwowania ogranizmu. Wczesniej non stop na tabsach to ani owu ani @. Przy Was czuje sie jak niewyedukowana gowniara. Teraz chyba takie postawy to juz nastolatki wiedza.
Z moich obserwacji po owu jest tak: bolą mnie jajniki. Ale nie na @ tylko jakby tam bomba jakas wybuchla. Po orgazmie wyje. Wiec sie wstrzymuje od owu nic. Ponoc to po peknieciu pecherzyka. Nie wiem nie znam sie. Tak gin mowil. Poza tym wszedzie czuje zaoach kawy. Drugi dzien za mna chodzi świeżo mielona i parzona.. ale to chyba na łeb dostaje a nie na ciążę

Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja od momentu owu do @ też chyba czuje sie jak wariatka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] sprawdzam szyjkę ale wydaje mi się, że jest zbyt otwarta jak na ciąże. Chyba powinna się już zamykać bądź być już zamknięta.

Ma któraś z Was jakieś info jak się zachowuje szyjka po zapłodnieniu?
 
reklama
Dziewczyny chcę teraz stworzyć tabelkę, powiedzcie mi jakie dane na niej chcecie mieć. Na moim poprzednim wątku dane były takie:
Imię, wiek, miasto
data następnej @
cykl starań
dzieci

Może by dodać jeszcze sekcję "Problem/leczymy się" na dane typu niedoczynność tarczycy, PCOS itp? Jakoś to ładnie nazwać... Jak myślicie?
Hej
Kasia,33lata następna 7.1.2019
Cykl 1
dzieci 0
Czy może być bez miasta? Nie chciałabym podawać?
 
Do góry