reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Najpierw zakładacie wątek, później usuwacie wątek ech trzeba było od razu tak mówić, a tu człowiek się już zżył z dziewczynami, zero empatii przykro mi to pisać ale taka jest prawda
 
Cześć Dziewczyny!
Dawno mnie nie było - co tu się wydarzyło, bo nie jestem w temacie a widze, ze wątek ma być usunięty?? Dlaczego? Nie jestem w stanie Was nadgonić...
na jaki wątek się przenosicie ?

Poza tym co słychać u dziewczyn, które już są a ciąży ? @Ann89, @Alexa1905 itd. Wszystko w porządku ? Pamietam ze martwiły się dziewczyny o progesteron itd.
 
Właśnie zero empatii, zero taktu, zero zrozumienia. Ale i tak to ja zostałam opisana jako ta niedobra z którą nie da się pisać i wspierać... Nikt nie każe Wam kończyć znajomości, dziewczyny poszły tam gdzie im bardziej odpowiada, tam gdzie klimat jest dla nich spoko. Chyba lepiej tak niż na siłę siedzieć i ciągle mieć problem jedna do drugiej. I nie ZAKŁADACIE tylko ja założyłam wątek z myślą, że będzie ok, że będzie kulturalna fajna atmosfera ale się bardzo pomyliłam i jest mi przykro. Gdyby nie powstał nowy odłam tego wątku to nawet bym nie wspominała o skasowaniu tego, ale skoro i tak sam się podział zrobił to najlepszym wyjściem będzie skasowanie tego wątku.
Kochana co się tu wydarzyło??
 
Jezu dziewczyny wystarczy kliknac na nowy link i juz,przeciez kazdy juz tu czyta ze cos sie dzialo i jest nowy watek,nie musicie pakowac walizek,zamawiac samochodu do przeprowadzki,nie wyprowadzacie sie z Polski do Kanady,kliknac tylko w link...jak z jednej lawki do drugiej,przeciez tylko w sumie nazwa watku sie zmienia
 
reklama
A weź Cie wy sie ode mnie namietnie odczepcie. Załozylam watek Czilalt zeby dziewczyny moglby pisac o pochodnych staran- jedna nie moze juz na swojego faceta patrzec, druga szuka stroju i urozmaiceń...itd
Zrobiłam to jako kompromis zeby dziewczyny mogly sie swobodnie wypowiadać skoro innym niektore tamty tak bardzo przeszladzały. Wszystkie sie dogadały. Pelna zgoda. A tu nagle ktos watek zamyka bo "konkurencyjny" powstał. Serio nie macie wiekszych zmartwien w zyciu? No to chyba nic tylko pogratulowac. Nikt nikogo nie obraża, nie wyzywa, nie używa wulgarnych sformułowań a pojeżdzacie po nich jak po łysej kobyle bo są na wątku "Czilałt". No i kto tu pokazuje klase.. Wole juz byc przez takie jak wy komentujace uwazana za patologie niz z wami stanowić "taką" norme
 
Do góry