reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A ja lubię czytać i Wątek 2018 i 2019. Jak mi się coś nie podoba tonomik temat o czytam dalej i tyle. Jest tu mnóstwo bab, a wiadomo gdzie baby tam zawsze jakaś spinka będzie :) ale tak jak było wcześniej napisane wszystkoe nas łączy jeden temat- starania o posiadanie dziecka.

Migdalove a nie da się np scedować tego wątku na kogoś innego? Tak żebyś ty nie była moderatorką tego wątku?
 
reklama
A ja lubię czytać i Wątek 2018 i 2019. Jak mi się coś nie podoba tonomik temat o czytam dalej i tyle. Jest tu mnóstwo bab, a wiadomo gdzie baby tam zawsze jakaś spinka będzie :) ale tak jak było wcześniej napisane wszystkoe nas łączy jeden temat- starania o posiadanie dziecka.

Migdalove a nie da się np scedować tego wątku na kogoś innego? Tak żebyś ty nie była moderatorką tego wątku?
Brawo. Mądra kobieta! Mam identyczne poglady. Jak mi się cos nie podoba to go nie krytykuje za poglady ani za sposób wyrażania. Mam wlasne zdanie i wypowiadam je w taki sposób żeby nikogo nie krzywdzić. Prawda jest taka że sprawa została mega zle zrozumiana. Po tym jak została zwrócona uwaga osoba ta się do tego ustosinkowala
Koniec. Tamaty nastepne. Dalej czekamy na @ lub na owu w ostateczności na II.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje dalej się wspierac w staraniach i trzymam kciuki za nas wszystkie[emoji8][emoji8]
 
Dzień dobry dziewczyny ja dopiero się zwlekłam tak mnie głowa bolała wczoraj że szok, dzisiaj już trochę lepiej jest:)
 
U mnie bez zmian w poniedziałek planuję iść na badania, może do niedzieli@ się już skończy na to liczę, zastanawiam się jeszcze nad dodatkowymi badaniami to może od razu hym też zrobiła a jakie się robi jeszcze? Ta prolaktyna to w którym dc?ktoś coś?
 
reklama
Do góry