reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
@Niutka43
Nawet dobry snajper musi mic sprzyjające okolocznosci: wiatr temperaturę itp.
To samo z nami. Wiec luzik. Nie poddawaj sie. Musicie odpowiednio strzelić :D
Ja w pt robie bete. A poniedzialek pewnie @ i juz nie bede miala watpliwosci ze ten cykl.nie moj. Ale tym barfziej motywuje na następny.
No chyba sie teraz nie poddasz :*
 
Ale raczej nie powinno być to przecież całe różowe tylko mają być kreski. A to chyba jakieś zalane jest... Chyba że jestem aż tak bardzo w ciąży

Na pierwszy rzut oka widziałam kreske ale jak napisałas o tym zalanym różowym to fatycznie na połowie takie jest i też nie wiem co myśleć. Masz jakieś testy jeszcze? Możesz rano zrobić? Albo na betę iść?
 
@Niutka43
Nawet dobry snajper musi mic sprzyjające okolocznosci: wiatr temperaturę itp.
To samo z nami. Wiec luzik. Nie poddawaj sie. Musicie odpowiednio strzelić :D
Ja w pt robie bete. A poniedzialek pewnie @ i juz nie bede miala watpliwosci ze ten cykl.nie moj. Ale tym barfziej motywuje na następny.
No chyba sie teraz nie poddasz :*
Nie. Walczymy do końca czerwca. Tak sobie postanowiliśmy. Do moich kolejnych urodzin. Jeśli się nie uda to widocznie los tak chce i nie ma się z nim co szarpać. I tak przy tych co już są na świecie jest jeszcze "roboty" na dobre 15 lat [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
 
Nie. Walczymy do końca czerwca. Tak sobie postanowiliśmy. Do moich kolejnych urodzin. Jeśli się nie uda to widocznie los tak chce i nie ma się z nim co szarpać. I tak przy tych co już są na świecie jest jeszcze "roboty" na dobre 15 lat [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
Nawet nie mow swojemu nic po czerwcu [emoji14] Wyeksploatujesz go na kazde kiwniecie ;) mowisz chcesz i masz [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry