reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Słuchajcie dziewczyny, wiem że test powinno się robić w pierwszy spodziewany dzień @, ale.... Jesteście już tutaj widzę obczajone w temacie bardziej, więc pytanie jak szybko i jaki test można zrobić? Ka zwykle kupuje jakiś zwykły test w aptece, ale może jakieś polecacie? Super czułe i sprawdzone? Ja mam dostać dopiero za 9 dni, a tak mnie bolą rano jajniki że szok! Czasem też w ciągu dnia jakbym miała dostać, a to jeszcze za wcześnie stanowczo. Niewiem czy to może nie od przeziębienia bo wzięło mnie na maxa, ale też mam inny "zapach" niż zwykle.
 
reklama
Słuchajcie dziewczyny, wiem że test powinno się robić w pierwszy spodziewany dzień @, ale.... Jesteście już tutaj widzę obczajone w temacie bardziej, więc pytanie jak szybko i jaki test można zrobić? Ka zwykle kupuje jakiś zwykły test w aptece, ale może jakieś polecacie? Super czułe i sprawdzone? Ja mam dostać dopiero za 9 dni, a tak mnie bolą rano jajniki że szok! Czasem też w ciągu dnia jakbym miała dostać, a to jeszcze za wcześnie stanowczo. Niewiem czy to może nie od przeziębienia bo wzięło mnie na maxa, ale też mam inny "zapach" niż zwykle.
Może masz infekcje? Zapalenie przydatków. Najlepiej ich do ginekologa jeszcze przed świętami
 
Słuchajcie dziewczyny, wiem że test powinno się robić w pierwszy spodziewany dzień @, ale.... Jesteście już tutaj widzę obczajone w temacie bardziej, więc pytanie jak szybko i jaki test można zrobić? Ka zwykle kupuje jakiś zwykły test w aptece, ale może jakieś polecacie? Super czułe i sprawdzone? Ja mam dostać dopiero za 9 dni, a tak mnie bolą rano jajniki że szok! Czasem też w ciągu dnia jakbym miała dostać, a to jeszcze za wcześnie stanowczo. Niewiem czy to może nie od przeziębienia bo wzięło mnie na maxa, ale też mam inny "zapach" niż zwykle.
9 dni to dużo. Ja bym na Twoim miejscu nie robiła, bo test może być niewiarygodny. Zależy jak długie masz cykle? Teoretycznie na 14-16 dni przed terminem @ jest owulacja. Tobie mogła się opóźnić o te kilka dni i dlatego bolą jajniki. Na zagnieżdżenie zarodka wg mnie za wcześnie żeby bolały jajniki a na pewno za wcześnie żeby był wykrywalny betaHCG w moczu.
 
Dzień dobry Dzień dobry
Postanowiłam się też przywitać pomimo że już jestem w grupie sierpniowe z wami bardzo dużo mnie łączy
Starania o maleństwo zaczęliśmy z partnerem w kwietniu tego roku.. Co cykl testy owulacyjne rano i wieczorem
Jak juz sie widziało 2kreski owu to sex kilka razy dziennie. Niby śmiejąc się nazywałam chlopa reproduktorem masz być gotowy już teraz niemusi być przyjemnie ja chcę tylko nasienia 🤦‍♀️😁
Panie w przychodni to już mnie z twarzy znają i wiedzą że ja na bete
Miesiąc, dwa, trzy a tu nic... Aż wkoncu w październiku poszlam do ginekologa..
Problem z zajściem w ciaze..
Po wywiadzie badanie, usg diagnoza
Przegroda macicy, szansę zajście ma pani utrudnione, skierowanie do kliniki leczenia bezpłodności w Warszawie..
Odpuscilam...
Co ma być to będzie, zero myślenia o dniach płodnych, o staraniach
Sex byl kiedy my mieliśmy na to ochotę a nie na zawołanie..
16 Listopad.. Miesiączka niby w terminie ale taka jakas hmm niedosc że krótsza to taka jak by chciała a nie mogla... Ale zato z mega mocnym bólem brzucha..
W zeszłym tygodniu bylam w aptece po witaminy i nie wiem co mnie naszło bo i do miesiączki dni kilka zostało wzielam test...
Dwie kreski w tym druga bladziudka jak albinosik
Dnia następnego już byłam na becie
Czekanie....
Wynik 1007 😍 udało sie
Odrazu zaczynasz kalkulowac dolegliwości które dawaly o sobie znać już wcześniej
Dla potwierdzenia Beta wczoraj wynik 11010 co nam daje 6/7 tydzień
Wnioski.. Kochane czasem warto ODPUŚCIĆ żyć chwilą radością cieszyć się chwilą we dwoje bez naszych obliczeń, kalendarzykow
Trzymam kciuki za każdą z was 😘😘😘
Buziaki pozdrawiam 😘😘
 
czesc dziewczyny, wpadam dzis na chwilke, by juz teraz zyczyc wam pogodnych Swiat Bozego Narodzenia..Oby spelnily sie wasze marzenia, by starania byly owocne..a testy pokazaly piekna, druga kreseczke, :-)

Ja od dzis do drugiego dnia swiat mam grafik zapelniony po brzegi, nie wiem, czy bede miala czas usiasc przed kompem. Stresujaco nie bedzie,.. owu jakos powinna byc na dniach..wiec trzeba sie dobrze postarac, by w Nowym Roku test byl pozytywny :-)

Wczoraj do was napisalam..a jak wyslalam wiadomosc, okazalo sie, ze sa przeprowadzane jakies aktualizacje..i moj post wcale sie nie dodal :/
Słuchajcie dziewczyny, wiem że test powinno się robić w pierwszy spodziewany dzień @, ale.... Jesteście już tutaj widzę obczajone w temacie bardziej, więc pytanie jak szybko i jaki test można zrobić? Ka zwykle kupuje jakiś zwykły test w aptece, ale może jakieś polecacie? Super czułe i sprawdzone? Ja mam dostać dopiero za 9 dni, a tak mnie bolą rano jajniki że szok! Czasem też w ciągu dnia jakbym miała dostać, a to jeszcze za wcześnie stanowczo. Niewiem czy to może nie od przeziębienia bo wzięło mnie na maxa, ale też mam inny "zapach" niż zwykle.
niby test mozna zrobic juz ok 10-11 dni po owu. ALe jak nie masz monitoringu, to tylko mozesz domyslac sie kiedy mniej wiecej masz owulacje (i czy wystapila tez nie wiadomo) . Wiec nie radze robic testu wczesniej niz w termin okresu... Jajniki moga bolec jeszcze nawet 4-5 dni po owulacji.. mnie tez tak co pare cykli bola. Spokojnie czekaj do terminu miesiaczki..wyluzuj,ciesz sie swietami... :)
 
Cześć dziewczyny. Ja też powoli wpadam w wir przygotowań, ale myślę że zdaze jeszcze złożyć wam życzenia. W poniedziałek jeszcze pracuje. U mnie święta smutne i będą chyba jeszcze bardziej. Wracam do punktu wyjścia. Rok temu było to samo. Okres już mi się prawie kończył 7 dnia i nagle zaczęłam krwawić znowu mocniej. Znowu skrzepy i jazda od nowa. Więc szykuje mi się okres pewnie dwutygodniowy. I żegnaj owulacjo grudniowa. Tak to właśnie będą wyglądały moje swieta. Jestem już wrakiem czlowieka. Chodzę jak zombi. ;(
 
Dziewczyny ja już od dzisiaj w wirze przygotowań świątecznych, a że jestem mega przeziębiona (w sumie mogę robić za Rudolfa, bo mój nos jest dokładnie tak czerwony jak jego) to idzie mi to wolniej. Gdybym miała już nie zajrzeć (raczej mało prawdopodobne) to życzę każdej z Was spełnienia wszystkich marzeń, tych oczywistych i tych mniej. Abyście każdego dnia cieszyły się życiem, korzystały z niego garściami, a przeciwnościom losu dawały pstryczka w nos! I duuuuzo zdrowia!!!!! To najważniejsze!!!
Buziaki 😘
 
reklama
Do góry