reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny. Jak tam nastroje przed weekendem. Mi znowu się płakać chce.
Jak ja mam się pozytywnie nastrajać i być spokojna. Dzisiaj 8 dzień dupka, od wczoraj biorę 3x1, dawka zwiększona, a ja plamie coraz bardziej. 8 dzień po owu. Tak wiem zaraz napiszecie że to może zagnieżdżenie ale ja znam bardzo dobrze swój organizm. I rozpoznaje już te plamienia. Czuje że okres chce przyjść tylko nie może bo go usilnie blokuje dupkiem łudząc się że coś z tego będzie. No nic. ..... Może następny cykl :(
Dobrze że chociaż rosną pęcherzyki. Będę dalej pić inofolic, może coś z tego będzie. Przed sylwestrem mam wizytę umówiona to jak będzie jakiś pęcherzyk to znowu zastrzyk. Kurcze.... Źle mi z tym, że nawet 10 dni nie mogę dupka wziąć tylko już coś się dzieje.
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak tam nastroje przed weekendem. Mi znowu się płakać chce.
Jak ja mam się pozytywnie nastrajać i być spokojna. Dzisiaj 8 dzień dupka, od wczoraj biorę 3x1, dawka zwiększona, a ja plamie coraz bardziej. 8 dzień po owu. Tak wiem zaraz napiszecie że to może zagnieżdżenie ale ja znam bardzo dobrze swój organizm. I rozpoznaje już te plamienia. Czuje że okres chce przyjść tylko nie może bo go usilnie blokuje dupkiem łudząc się że coś z tego będzie. No nic. ..... Może następny cykl :(
Dobrze że chociaż rosną pęcherzyki. Będę dalej pić inofolic, może coś z tego będzie. Przed sylwestrem mam wizytę umówiona to jak będzie jakiś pęcherzyk to znowu zastrzyk. Kurcze.... Źle mi z tym, że nawet 10 dni nie mogę dupka wziąć tylko już coś się dzieje.
Ja tak nie napiszę bo Twoje plamienia kojarzę odkąd podglądam Babyboom :( Nie mam pojęcia co poradzić bo robisz już chyba wszystko. Spróbowałam jeszcze ewentualnie wybrać się do jakiegoś auper,hiper, wow lekarza od leczwnia niepłodności i posłuchać co on ma do powiedzenia.
Inna sprawa, że u Ciebie chyba dopiero 2cykl z takim wspomaganiem? Myślę, że może organizm jak zawsze potrzebuje więcej czasu na zaakceptowanie zmian? Może jeszcze przez kolejne 2 miesiące będziesz plamić, zanim się wchłoną te wspomagacze?
Tylko spokój Nas uratuje :)

U mnie chyba kolejny cykl bezowulacyjny.. Dzisiaj 8dc a ja od 2 dni już testy owu robię bo dziwnie podbrzusze dawało znać i wczoraj był już tak ciemny jak zazwyczaj 2 dni przed owu a ja najszybciej miewam w 13dc. Temperatura też żadna książkowa i coraz bardziej mi to wszystko obojętne. Może i dobrze ;)
 
Hej dziewczyny. Jak tam nastroje przed weekendem. Mi znowu się płakać chce.
Jak ja mam się pozytywnie nastrajać i być spokojna. Dzisiaj 8 dzień dupka, od wczoraj biorę 3x1, dawka zwiększona, a ja plamie coraz bardziej. 8 dzień po owu. Tak wiem zaraz napiszecie że to może zagnieżdżenie ale ja znam bardzo dobrze swój organizm. I rozpoznaje już te plamienia. Czuje że okres chce przyjść tylko nie może bo go usilnie blokuje dupkiem łudząc się że coś z tego będzie. No nic. ..... Może następny cykl :(
Dobrze że chociaż rosną pęcherzyki. Będę dalej pić inofolic, może coś z tego będzie. Przed sylwestrem mam wizytę umówiona to jak będzie jakiś pęcherzyk to znowu zastrzyk. Kurcze.... Źle mi z tym, że nawet 10 dni nie mogę dupka wziąć tylko już coś się dzieje.
Ja w tym cyklu jestem wyjątkowo spokojna. Czy coś będzie wątpię. Przytulanek za malo
Ja 3 cykl na dupku i nie mam żadnych plamien bólu piersi biorę bo sobie biorę.. Czy pomaga niewiadomo...
 
Hej dziewczyny. Jak tam nastroje przed weekendem. Mi znowu się płakać chce.
Jak ja mam się pozytywnie nastrajać i być spokojna. Dzisiaj 8 dzień dupka, od wczoraj biorę 3x1, dawka zwiększona, a ja plamie coraz bardziej. 8 dzień po owu. Tak wiem zaraz napiszecie że to może zagnieżdżenie ale ja znam bardzo dobrze swój organizm. I rozpoznaje już te plamienia. Czuje że okres chce przyjść tylko nie może bo go usilnie blokuje dupkiem łudząc się że coś z tego będzie. No nic. ..... Może następny cykl :(
Dobrze że chociaż rosną pęcherzyki. Będę dalej pić inofolic, może coś z tego będzie. Przed sylwestrem mam wizytę umówiona to jak będzie jakiś pęcherzyk to znowu zastrzyk. Kurcze.... Źle mi z tym, że nawet 10 dni nie mogę dupka wziąć tylko już coś się dzieje.
Hej kochana. Bardzo mi przykro, że tak się męczysz. Jakby nie mogło być normalnie, co nie? Tylko zawsze coś... Ech. Niestety tych co bardzo pragną dzidziusia spotyka to najczęściej, jak na złość.

U mnie coraz większe objawy przeziębienia. Temp. 37, katar, lekki kaszel, ból piersi i osłabienie, ale lepiej niż dwa dni temu z tym osłabieniem. Termin @ mam w niedzielę. Wczoraj trochę za bardzo się zagalopowałam z „myśleniem o tym czy się udało”, więc zgodnie z obietnicą zajęłam się pracą i nie myślę o tym i umówiłam się wieczorem na pogaduchy z przyjaciółką:)
 
Też się boje tego badania rezerwy jajnikowej. Ale do inseminacji jest podstawą..... :/
Ile kosztuje to badanie? Można zrobić na własną rękę czy trzeba mieć skierowanie?

Wyłączyłam zupełnie myślenie o staraniach na cały listopad bo zawiesiliśmy "produkcję" zanim się dowiedziałam, że cykl jest bezowulacyjny.
Teraz raczej też bez ciśnienia bo.marzy mi się wiosenne dzieciątko więc jakoś szczególnie się nie przykładamy ;)
Bardziej mnie martwią wyniki no i zmęczona pracą jestem. Lekarz nalegał na dłuższe l4 ale wiem, że teraz potrzebna jestem bardziej niż zwykle. Może po Świętach wybiorę się na odpoczynek a może nie przyglądając się szybciej wyląduje na l4 ciążowym ;)
Ja też najpierw marzylam o wiosennym bo to najlepszy czas,potem o letnim ,teraz o jesiennym a za chwilę przyjmę też zimowe:-)
 
Ile kosztuje to badanie? Można zrobić na własną rękę czy trzeba mieć skierowanie?


Ja też najpierw marzylam o wiosennym bo to najlepszy czas,potem o letnim ,teraz o jesiennym a za chwilę przyjmę też zimowe:-)

Jak ja chciałam zrobić amh to kosztuje ok 180-200 zł a w moim szpitalu robią za 100. Podobno od 3 lat cenę obniżyli . Poszukaj gdzie robią najtaniej . Po co przepłacać . A i moja gin mówiła ze lepiej robić amh to i odrazu fsh i lh to daje pełen obraz co się dzieje ze jajnikami
 
reklama
Do góry