reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja się wczoraj dowiedziałam, że owu była.
Mam niestety polipa endometrialnego i mam iść na usunięcie w styczniu. Zajście z polipem jest mało prawdopodobne, choć lekarz kazał się starać. U nas zawieszenie starań do odwołania.
 
Hej dziewczyny. Dzięki Bogu już piatek. Tyle jeszcze dni do testowania..... Zarzekalam się że nie będę już mierzyć temperatury, ale stwierdziłam z mężem że trzeba ten cykl do końca pociągnąć jakoś zobaczyć jak to wygląda. I dziś mam 36,58. I tak od kilku dni. Czy taka niska temperatura jest spowodowana brakiem progesteronu? ......
A w ogóle slyszalyscie o tym że ktoras zaszła w ciążę z taką temp?
 
Jeśli chodzi o
Hej dziewczyny. Dzięki Bogu już piatek. Tyle jeszcze dni do testowania..... Zarzekalam się że nie będę już mierzyć temperatury, ale stwierdziłam z mężem że trzeba ten cykl do końca pociągnąć jakoś zobaczyć jak to wygląda. I dziś mam 36,58. I tak od kilku dni. Czy taka niska temperatura jest spowodowana brakiem progesteronu? ......
A w ogóle slyszalyscie o tym że ktoras zaszła w ciążę z taką temp?
jesli jestem to cię pocieszę tak. I mi spadła ostatnio myślałam ze guzik. Także tym się nie sugeruj. Choć ja miałam dość szybko inne objawy.
 
Jeśli chodzi o

jesli jestem to cię pocieszę tak. I mi spadła ostatnio myślałam ze guzik. Także tym się nie sugeruj. Choć ja miałam dość szybko inne objawy.
Możesz pokazać swój wykres? Tu jest mój.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191115-074621.png
    Screenshot_20191115-074621.png
    49,6 KB · Wyświetleń: 63
Czesc :-) Ja nadal zakatarzona..

Czy wy tu coś widzicie ? Bo ja mała blada kreskę.
cos jakby przeswitywalo... u mnie w pierwszej ciazy tez mialam taki "przeswit". Przeswit ma 10 lat ;-)
Możesz pokazać swój wykres? Tu jest mój.
Ty masz w ogole niska podstawowa temperature...dlatego wydaje mi sie, ze u ciebie nigdy nie bedzie jakiegos gigantycznego skoku temperatury.. Jak patrzylam na swoje stare zapiski..to u mnie tez temperatura w ciazy niewiele podskoczyla...ALe to moze taka nasza natura.. ;)
 
reklama
Czesc :-) Ja nadal zakatarzona..


cos jakby przeswitywalo... u mnie w pierwszej ciazy tez mialam taki "przeswit". Przeswit ma 10 lat ;-)

Ty masz w ogole niska podstawowa temperature...dlatego wydaje mi sie, ze u ciebie nigdy nie bedzie jakiegos gigantycznego skoku temperatury.. Jak patrzylam na swoje stare zapiski..to u mnie tez temperatura w ciazy niewiele podskoczyla...ALe to moze taka nasza natura.. ;)
No ale tak nisko? .... No może.... Tylko że podbrzusze mnie ciągle boli :( jejku niech już będzie to testowanie albo okres bo ja się wykoncze.
 
Do góry