reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

KiedyPytam, ostatnio będąc u dentysty powiedziałam o swoich przypuszczenia (niestety mylnych), to dała mi oczywiście lżejsze znieczulenie które w ogóle mnie nie znieczulilo i w gratisie wykład, że to są znieczulenia bezpieczne, które w żaden sposób nie szkodzą dziecku i często się stosuje kobietom w ciąży- artykaina się nazywa.
Miałam wrażenie, że wyszłam na histeryczke bo nawet potwierdzonej ciazy nie miałam a już wariuje. Także nigdy więcej nie powiem o swoich podejrzeniach jeśli nie będę miała pewności :p
 
reklama
Ja leczyłam żeby w ciąży, nawet w pierwszym trymestrze, dentysta nie widział przeciwwskazań, dał mi po prostu bezpieczniejsze znieczulenie, ale powiem wam ze było mocniejsze niż takie zwykle [emoji23] w sensie bałam się ze będzie jakies słabe i będzie i tak bolało, ale nie, wręcz przeciwnie :p
 
Hej dziewczyny. Czy to nie cudowne że dzisiaj dalej wolne? :) Poniżej wysyłam mój wykres. Czy coś z niego wyczytacie? Czy ja mogłam faktycznie mieć owulację przy takiej temperaturze? Niby się utrzymuje wyższa ale dalej nie 37,00.
I wiem że już o to pytałam, ale jutro wieczorem mam dentystę. Czy mam iść na pełnym luzie, czy nadmienić coś? Nawet jeśli załóżmy była owu w piątek sobotę, to zagnieżdżenie po 6 dniach więc jeszcze tam nic się nie dzieje....?
Ale czy mimo wszystko coś tam zasugerować dentyście?
Masz taki wykres jak ja w czerwcu. Z temperatury wychodziło że owu nie miałam test owu pozytyw z clear Blue i zaszłam w ciążę. Także nie ma co się sugerować temperatura.
 
A gdzie Ty mieszkasz?
U nas dzisiaj wolnee:-)

U mnie 11dc więc zaczynamy starania ale całkiem na luzie i nic m nie
w sumie to i tak moze byc za wczesnie :-) wiec poki @ nie ma, to jest szansa, ze sie udalo :-)
zwyciezyla ciekawość. Poczekam do soboty wtedy będzie wiarygodny. Choć wczoraj płakałam dwa razy a piersi pełne i pobolewają ( przed @ to nigdy), póki co odpoczywam. Jutro do pracy a pracuje w systemie zmianowym także jak mi wypadnie.
 
Ja jestem w trakcie diagnostyki, ale chyba jednak to cholerstwo mam, chociaz z objawow: cykle bezowulacyjne, długie, trądzik i stosunek lh/fsh 1.5. Wszystko inne ok. Przede mną jeszcze krzywa glukozowo insulinowa
Ja miałam wszystkie objawy książkowe PCOS, ale obraz jajników zawsze miałam super. Od listopada zeszłego roku odstawiłam tabsy anty i mam leczenie metforminą i progesteron 17-27 dc dla podtrzymania ciąży. Kontrolne usg po roku - lekarz powiedział, ze w ogóle nie widać, ze mam PCOS, czuję się dobrze :)

W czwartek mam termin @. Lekko bolą mnie piersi, ukłuje czasami w podbrzuszu, mam nudności. Kilka dni temu od zapachu kawy myślałam, że zwymiotuję. W sobotę nagle zachciało mi się śledzi w cebuli, które zagryzłam ogórkami w occie a potem jeszcze zjadłam babeczki z bitą smietaną haha Także czekamy, na spokojnie, jeszcze 3 dni :)
 
KiedyPytam, ostatnio będąc u dentysty powiedziałam o swoich przypuszczenia (niestety mylnych), to dała mi oczywiście lżejsze znieczulenie które w ogóle mnie nie znieczulilo i w gratisie wykład, że to są znieczulenia bezpieczne, które w żaden sposób nie szkodzą dziecku i często się stosuje kobietom w ciąży- artykaina się nazywa.
Miałam wrażenie, że wyszłam na histeryczke bo nawet potwierdzonej ciazy nie miałam a już wariuje. Także nigdy więcej nie powiem o swoich podejrzeniach jeśli nie będę miała pewności :p
A mialas takie w zastrzyku? Ja chodzę do dentysty który ma takie znieczulenie, nazywane jakoś komputerowym czy jakoś tak, i on mi przykłada taka mikro szpilke że ja nawet nie wiem kiedy on mnie znieczula. Więc może to w ogóle nie ma wpływu na nic
 
Tak miałam w zastrzyku, czysta lidokainę mi dała bo o taką poprosiłam. Później żałowałam bo wszystko czułam i jeszcze bardziej stresowalam się co mogło bardziej zaszkodzić niż znieczulenie.
A te znieczulenie o którym piszesz to jakieś chyba nowe bo nigdy nie miałam i nie słyszałam. Ciekawe.
 
Masz taki wykres jak ja w czerwcu. Z temperatury wychodziło że owu nie miałam test owu pozytyw z clear Blue i zaszłam w ciążę. Także nie ma co się sugerować temperatura.
Powiem szczerze.... Zobaczymy co profesor powie pojutrze. Bo mam już dość analizowania. Pojawił mi się brunatny śluz na zmianę z takim z nitkami krwi. Że nawet jak była ta owulacja to pewnie progesteron niski, raptem chwilę po owulacji a ja już coś mam nie tak, więc czynników za i przeciw jest tyle, że dopiero za dwa tygodnie się wszystko wyjaśni.
 
Powiem szczerze.... Zobaczymy co profesor powie pojutrze. Bo mam już dość analizowania. Pojawił mi się brunatny śluz na zmianę z takim z nitkami krwi. Że nawet jak była ta owulacja to pewnie progesteron niski, raptem chwilę po owulacji a ja już coś mam nie tak, więc czynników za i przeciw jest tyle, że dopiero za dwa tygodnie się wszystko wyjaśni.
Kurcze ty to masz jazdy z tym wszystkim. Mój cykl teraz jest też dziwny od 12dc zaczęłam plamienia z każdym dniem co raz mocniejsze w kolorze ciemno brązowym. Od dzisiaj zaczęłam zażywać dupka 2x1 i zobaczymy czy będą się pojawiać znowu plamienia przez okres zażywania dupka.

Trzymam mocno za ciebie kciuki żeby ten zastrzyk ci pomógł i mimo przeciwności losu zajdziesz w upragnioną ciąże i szczęśliwie ja donosisz bez najmniejszych problemów.
 
reklama
jej, dziewczyny, jak tak czytam, ile macie problemow ze swoimi cyklami, to az sie smutno robi.. Te, ktore nie chca byc w ciazy, pija, pala (mowie tu o takim typowym menelstwie) i i tak rodza jedno dziecko za drugim..a tu czlowiek chce i ma takie problemy :( niesprawiedliwe to jest :(

A mi sie wlacza PMS, zamiast testu kupilam czekoladki. Az wstyd- wszystko wtrabilam.

Ja miałam wszystkie objawy książkowe PCOS, ale obraz jajników zawsze miałam super. Od listopada zeszłego roku odstawiłam tabsy anty i mam leczenie metforminą i progesteron 17-27 dc dla podtrzymania ciąży. Kontrolne usg po roku - lekarz powiedział, ze w ogóle nie widać, ze mam PCOS, czuję się dobrze :)

W czwartek mam termin @. Lekko bolą mnie piersi, ukłuje czasami w podbrzuszu, mam nudności. Kilka dni temu od zapachu kawy myślałam, że zwymiotuję. W sobotę nagle zachciało mi się śledzi w cebuli, które zagryzłam ogórkami w occie a potem jeszcze zjadłam babeczki z bitą smietaną haha Także czekamy, na spokojnie, jeszcze 3 dni :)
ja sledzie moglabym jesc non stop :laugh2: Hm.. ale moze u Ciebie to jakis znak? ;-)

Mloda1994- a ty tez przypadkiem nie mieszkasz w DE? wydaje mi sie, ze to ty chyba pisalas o dojczlandach ;-)
 
Do góry