reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
jej, dziewczyny, jak tak czytam, ile macie problemow ze swoimi cyklami, to az sie smutno robi.. Te, ktore nie chca byc w ciazy, pija, pala (mowie tu o takim typowym menelstwie) i i tak rodza jedno dziecko za drugim..a tu czlowiek chce i ma takie problemy :( niesprawiedliwe to jest :(

A mi sie wlacza PMS, zamiast testu kupilam czekoladki. Az wstyd- wszystko wtrabilam.


ja sledzie moglabym jesc non stop :laugh2: Hm.. ale moze u Ciebie to jakis znak? ;-)

Mloda1994- a ty tez przypadkiem nie mieszkasz w DE? wydaje mi sie, ze to ty chyba pisalas o dojczlandach ;-)
Masz rację z tą niesprawiedliwością. Sama ostatnio się zastanawiałam dlaczego tak to właśnie jest. Wokół mnie kobiety od tak zachodzą w ciążę, często jedna po drugiej, a ja już rok się staram i nic. No ale cóż. Nie mamy na to wpływu.

Co do moich zachcianek to nigdy takich nie miałam przed okresem XD Śledzie jadłam może raz w roku i to też jak mama zrobiła na obiad jak przyjeżdżałam a tu nagle taką miałam na nie ochotę! Dopadła mnie też biegunka. To wszystko może być przypadek, już się nie chcę nastawiać, bo w zeszłym cyklu byłam w 100% pewna, że się udało, a nic z tego nie wyszło, więc nie chcę, żeby znów mi było smutno :(
 
W mnie rok temu niby zdiagnozowali PCOS : nieregularne miesiączki, brak owulacji, kilka nie pękniętych pęcherzyków, hiperprolaktylemia, IO. Po roku brania tylko anty jajniki w normie, prolaktyna w normie, tsh, ft3 ft4 w normie, cukier w normie. W kwietniu odstawilam anty i do sierpnia miałam regularnie @. W sierpniu sie popsuło może przez stres bo ślub braliśmy, we wrzesniu też nie było ok bo mąż trafił do szpitala. I dopiero w październiku po wywołaniu dostałam @ i od razu Clo
A ja bije6się że mam psos bo zauważam u siebie kilka pojedynczych włosków na brodzie i w okolicach piersi. Cykle mam regularne jak w zegarku, owulacja potwierdzona monitoringiem chodź nieraz tworzy się torbiel, prolaktyna w normie, progesteron też w normie cukier jak badałam po śniadaniu to 88 (ciężko mi być nadczo bo jest mi niedobrze) miałam też hsg i też ok. Idę 25 listopada do gina po skierowanie na testosteron. Jak myślicie czy to może być pcos? Dodam, że mam syna lat 14 poczty w pierwszym cyklu starań. Później 9 Mc starań i udało się ale poroniłam w 11 tygodniu przestało bić serduszko. Teraz dwa lata się staram i nic.
Miałam też 4 cykle z clo i jeden z zastrzykiem z pregnylu i też nic
 
Ja już powinnam czuć ze okres nadchodzi powinnam być zdenerwowana a tu nic a nic a to dobry objaw.
A ja bije6się że mam psos bo zauważam u siebie kilka pojedynczych włosków na brodzie i w okolicach piersi. Cykle mam regularne jak w zegarku, owulacja potwierdzona monitoringiem chodź nieraz tworzy się torbiel, prolaktyna w normie, progesteron też w normie cukier jak badałam po śniadaniu to 88 (ciężko mi być nadczo bo jest mi niedobrze) miałam też hsg i też ok. Idę 25 listopada do gina po skierowanie na testosteron. Jak myślicie czy to może być pcos? Dodam, że mam syna lat 14 poczty w pierwszym cyklu starań. Później 9 Mc starań i udało się ale poroniłam w 11 tygodniu przestało bić serduszko. Teraz dwa lata się staram i nic.
Miałam też 4 cykle z clo i jeden z zastrzykiem z pregnylu i też nic
nie ma się co bac na zapas ja cykli nigdy nie miałam regularnych od okresu dojrzewania jazdy z okresem. Ja dwa cykle ale z ovritrele i tez nic. Mam 12 latka i tez teraz problemy ale i mnie przyczynił się stres w poprzedniej pracy nawet mobing przeszłam teraz najmniejszy i problemy. Mam tez coś z ciałkiem żółtym.
 
Dziewczyny które badają szyjkę. Powiedzcie jak to jest, u mnie 25 DC przy cyklach 30dniowych, szyjka nisko, nie taka totalnie miękka ale i nie całkiem twarda [emoji23] w środku jakby rozpulnione wszystko i miekkie
 
Dziewczyny które badają szyjkę. Powiedzcie jak to jest, u mnie 25 DC przy cyklach 30dniowych, szyjka nisko, nie taka totalnie miękka ale i nie całkiem twarda [emoji23] w środku jakby rozpulnione wszystko i miekkie
Ja jak miałam nisko to okres miałam teraz wysoko mam zobaczymy bo dwa dni do okresu mam, ale jakimś ekspertem to nie jestem. Dodadkowo temp powyżej 37
 
reklama
A ja bije6się że mam psos bo zauważam u siebie kilka pojedynczych włosków na brodzie i w okolicach piersi. Cykle mam regularne jak w zegarku, owulacja potwierdzona monitoringiem chodź nieraz tworzy się torbiel, prolaktyna w normie, progesteron też w normie cukier jak badałam po śniadaniu to 88 (ciężko mi być nadczo bo jest mi niedobrze) miałam też hsg i też ok. Idę 25 listopada do gina po skierowanie na testosteron. Jak myślicie czy to może być pcos? Dodam, że mam syna lat 14 poczty w pierwszym cyklu starań. Później 9 Mc starań i udało się ale poroniłam w 11 tygodniu przestało bić serduszko. Teraz dwa lata się staram i nic.
Miałam też 4 cykle z clo i jeden z zastrzykiem z pregnylu i też nic
Co do włosków nie w typowych miejscach jak dla kobiety to wcale nie musi oznaczać pcos. Ja cierpię na hirsutyzm bo to się tak fachowo nazywa a pcos nie mam. Dodam że testosteron andestandion (czy coś takiego) też mam w normie. Wyszło mi to mając 16 lat i teraz się zwiększyło bez żadnych przyczyn.
 
Do góry