reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam, w którym cyklu zachodziłyście w ciąże po laparoskopii z elektrokauteryzacją jajników, mam 26 lat i pierwszy cykl mam za sobą nie udało się, teraz staramy się w drugim leczę się od maja.
 
reklama
Pomiedzy 12 a 14 listopada :) Choc raz zdazylo mi sie w tym roku, ze cykl byl bardzo krotki- tzn 24 dni. Wiec teoretycznie nawet jutro moglaby @ nadejsc..

A ile jestes po spoznionej @? Jakiej dlugosci masz cykle i w ktorym dniu robilas bete?
Wow to już niedługo ja dopiero około 17 listopada także mnie czeka dłuższe czekanie ;)
 
Ja jestem w trakcie diagnostyki, ale chyba jednak to cholerstwo mam, chociaz z objawow: cykle bezowulacyjne, długie, trądzik i stosunek lh/fsh 1.5. Wszystko inne ok. Przede mną jeszcze krzywa glukozowo insulinowa
W mnie rok temu niby zdiagnozowali PCOS : nieregularne miesiączki, brak owulacji, kilka nie pękniętych pęcherzyków, hiperprolaktylemia, IO. Po roku brania tylko anty jajniki w normie, prolaktyna w normie, tsh, ft3 ft4 w normie, cukier w normie. W kwietniu odstawilam anty i do sierpnia miałam regularnie @. W sierpniu sie popsuło może przez stres bo ślub braliśmy, we wrzesniu też nie było ok bo mąż trafił do szpitala. I dopiero w październiku po wywołaniu dostałam @ i od razu Clo
 
dzien dobry :)
Ja juz na nogach, jedno dziecko wyslane do szkoly..drugie spi. Ale mala zostawie dzis w domu, dzis w nocy bidulka co chwile kaszlala, yh :(
Wow to już niedługo ja dopiero około 17 listopada także mnie czeka dłuższe czekanie ;)
to po prostu u Ciebie bedziemy trzymac dluzej kciuki ;)
U mnie 25 dc. Brzuch cmi, lekko ciagnie mnie jajnik.. wczoraj wieczorem tak mnie zaczely swedziec brodawki, ze sie ciagle drapalam :oo2: z jednej strony ciekawa jestem, czy sie w tym miesiacu udalo, z drugiej strony jestem przekonana, ze @ przyjdzie... w moim wieku juz chyba tak latwo nie bedzie...
 
Hej dziewczyny. Czy to nie cudowne że dzisiaj dalej wolne? :) Poniżej wysyłam mój wykres. Czy coś z niego wyczytacie? Czy ja mogłam faktycznie mieć owulację przy takiej temperaturze? Niby się utrzymuje wyższa ale dalej nie 37,00.
I wiem że już o to pytałam, ale jutro wieczorem mam dentystę. Czy mam iść na pełnym luzie, czy nadmienić coś? Nawet jeśli załóżmy była owu w piątek sobotę, to zagnieżdżenie po 6 dniach więc jeszcze tam nic się nie dzieje....?
Ale czy mimo wszystko coś tam zasugerować dentyście?
 

Załączniki

  • Screenshot_20191111-091547.png
    Screenshot_20191111-091547.png
    50,2 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Witajcie właśnie zrobiłam test w 11-12 dpo negatywny, @ mam dostać w środę także czekam, lub powtórzę test po dniu @. A nóż mi się cykle uregulowały.
 
Do góry