reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny. Czy to nie cudowne że dzisiaj dalej wolne? :) Poniżej wysyłam mój wykres. Czy coś z niego wyczytacie? Czy ja mogłam faktycznie mieć owulację przy takiej temperaturze? Niby się utrzymuje wyższa ale dalej nie 37,00.
I wiem że już o to pytałam, ale jutro wieczorem mam dentystę. Czy mam iść na pełnym luzie, czy nadmienić coś? Nawet jeśli załóżmy była owu w piątek sobotę, to zagnieżdżenie po 6 dniach więc jeszcze tam nic się nie dzieje....?
Ale czy mimo wszystko coś tam zasugerować dentyście?
ee, u mnie dzis nie ma wolnego..normalny dzien :p a co do dentysty... normalnie mozesz isc, bez paniki, nie wariuj kochana :-) a co do wykresu, to nie pomoge, nigdy nie interesowalam sie wykresami. Kiedys kupilam komputer cyklowy, mierzylam temperature i to on mi pokazywal dni plodne.
Witajcie właśnie zrobiłam test w 11-12 dpo negatywny, @ mam dostać w środę także czekam, lub powtórzę test po dniu @. A nóż mi się cykle uregulowały.
a jakiej czulosci mialas test? Pamietam, ze u mnie w obu ciazach, test o czulosci 25 wyszedl z blaaaaaada, ledwo widoczna druga kreska, prawie niewidoczna w dzien spodziewanego okresu. A ty jestes jeszcze przed terminem.... :-)
 
reklama
ee, u mnie dzis nie ma wolnego..normalny dzien :p a co do dentysty... normalnie mozesz isc, bez paniki, nie wariuj kochana :-) a co do wykresu, to nie pomoge, nigdy nie interesowalam sie wykresami. Kiedys kupilam komputer cyklowy, mierzylam temperature i to on mi pokazywal dni plodne.

a jakiej czulosci mialas test? Pamietam, ze u mnie w obu ciazach, test o czulosci 25 wyszedl z blaaaaaada, ledwo widoczna druga kreska, prawie niewidoczna w dzien spodziewanego okresu. A ty jestes jeszcze przed terminem.... :-)
10 super czuły, choć w pierwszej ciąży ( Ok 7 dni po wyszła blada kreseczka, także powtórzę po miesiączce. Tak myśle bo ja pracuje na zmiany wiec w środę i dopiero w sobotę jak okres nie przyjdzie
 
No właśnie chodzi o to, że nie chce robić z siebie wariatki, ale z tego co czytam, nawet na tych stronach, gdzie odpowiadają lekarze, to mówią, że można spokojnie leczyć, ale należy powiedzieć lekarzowi nawet jeśli jedynie się podejrzewa.
 
No właśnie chodzi o to, że nie chce robić z siebie wariatki, ale z tego co czytam, nawet na tych stronach, gdzie odpowiadają lekarze, to mówią, że można spokojnie leczyć, ale należy powiedzieć lekarzowi nawet jeśli jedynie się podejrzewa.
Można spokojnie leczyć (najlepiej powiedz że przypuszczasz że możesz być w ciazy to da Ci bezpieczniejsze a zarówno skuteczne znieczulenie) chociaż pewnie jeszcze nie doszło U Ciebie do implantacji.
A tak na przyszłość to wszystkie zabiegi stomatologiczne najbezpieczniej wykonywać w 2 trymestrze chociaż to naprawdę jest indywidualna sprawa i najlepiej zaufać swojemu lekarzowi:-)
 
dzien dobry :)
Ja juz na nogach, jedno dziecko wyslane do szkoly..drugie spi. Ale mala zostawie dzis w domu, dzis w nocy bidulka co chwile kaszlala, yh :(

to po prostu u Ciebie bedziemy trzymac dluzej kciuki ;)
U mnie 25 dc. Brzuch cmi, lekko ciagnie mnie jajnik.. wczoraj wieczorem tak mnie zaczely swedziec brodawki, ze sie ciagle drapalam :oo2: z jednej strony ciekawa jestem, czy sie w tym miesiacu udalo, z drugiej strony jestem przekonana, ze @ przyjdzie... w moim wieku juz chyba tak latwo nie bedzie...
A gdzie Ty mieszkasz?
U nas dzisiaj wolnee:-)

U mnie 11dc więc zaczynamy starania ale całkiem na luzie i nic m nie mówię niech się nie stresuje :-)
 
A gdzie Ty mieszkasz?
U nas dzisiaj wolnee:-)

U mnie 11dc więc zaczynamy starania ale całkiem na luzie i nic m nie mówię niech się nie stresuje :-)
dojczland ;-)
ja zaraz ide na zakupy. Z jednej strony korci mnie, by kupic tescior..z drugiej strony mysle sobie..po co..nawet mi sie jeszcze @ nie spoznia. ah, ciezkie zycie kobiety :laugh2:
 
reklama
Można spokojnie leczyć (najlepiej powiedz że przypuszczasz że możesz być w ciazy to da Ci bezpieczniejsze a zarówno skuteczne znieczulenie) chociaż pewnie jeszcze nie doszło U Ciebie do implantacji.
A tak na przyszłość to wszystkie zabiegi stomatologiczne najbezpieczniej wykonywać w 2 trymestrze chociaż to naprawdę jest indywidualna sprawa i najlepiej zaufać swojemu lekarzowi:-)
No ja umówiłam dentystę bo byłam na kontroli i się okazało że mam dwie malutkie dziurki takie dosłownie na 5 minut leczenia. I skoro lekarka mówiła że nie ma owu w tym cyklu to się umówiłam.
 
Do góry