reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
Cześć wszystkim.

Zdecydowałam się i kupiłam inofem, castagnusa i fertilman dla m.
Będę łączyć A ovarinem i witaminami A E i B. Zobaczymy.

Teraz przeczytałam że fertilman zazywa się po 4 tabletki dziennie tak więc moje opakowanie 60szt starczy tylko na pół miesiąca [emoji79]

Jeśli się dalej nie będzie udawało nie spróbuje z żelem. A później to już nie mam pomysłów
 
Oj ile płaczu było , ile cierpienia . Ale silniejsze jest chęć bycia mama wiec walczę . Niema co się poddawać . Przychodzą takie chwile ze ma się dosyć ale trzeba wierzyć ze wkoncu się uda. Fakt czas ucieka i to mnie martwi bo mam 34 lata . Dlatego zrobię wszystko co mogę by zostać mama
W tym przypadku nie liczy się droga do celu ale osiągnięcie tego celu nieważne jaka droga i jakimi sposobami!
KiedyPytam a Ty siebie już nie skreśla. Trzeba działać. To, że w tamtym cyklu nie było owu nie znaczy, że w kolejnym nie będzie.

Adzik, 4 tabletki aż? :oops: a Ty kupiłaś Fertilman czy Fertilman plus? Mój bierze 1 Fertilman plus i wydaje mi się, że na opakowaniu tyle pisało. Chociaż mój łyka jeszcze inne witaminy więc lepiej nie przedawkowac może.
 
W tym przypadku nie liczy się droga do celu ale osiągnięcie tego celu nieważne jaka droga i jakimi sposobami!
KiedyPytam a Ty siebie już nie skreśla. Trzeba działać. To, że w tamtym cyklu nie było owu nie znaczy, że w kolejnym nie będzie.

Adzik, 4 tabletki aż? :oops: a Ty kupiłaś Fertilman czy Fertilman plus? Mój bierze 1 Fertilman plus i wydaje mi się, że na opakowaniu tyle pisało. Chociaż mój łyka jeszcze inne witaminy więc lepiej nie przedawkowac może.
Tak pisze w dawkowaniu. Zobaczcie
Screenshot_20191029-081420_Chrome.jpeg
Screenshot_20191029-081439_Chrome.jpeg
 
W tym przypadku nie liczy się droga do celu ale osiągnięcie tego celu nieważne jaka droga i jakimi sposobami!
KiedyPytam a Ty siebie już nie skreśla. Trzeba działać. To, że w tamtym cyklu nie było owu nie znaczy, że w kolejnym nie będzie.

Adzik, 4 tabletki aż? :oops: a Ty kupiłaś Fertilman czy Fertilman plus? Mój bierze 1 Fertilman plus i wydaje mi się, że na opakowaniu tyle pisało. Chociaż mój łyka jeszcze inne witaminy więc lepiej nie przedawkowac może.
Nie będzie.
 
2 dni przed terminem @, test zrobiony rano. druga kreska bardzo słabiutka, ale widoczna nie pod światło.... szkoda tylko, że dopiero po 4 godzinach ha ha. no nic czekam na @ bo piersi już przestały boleć i żadnych objawów nie ma. a jak przyjdzie to od razu zabieram się za ćwiczenia. Jeśli nie będę ponownie mamą, to chociaż trochę zeszczupleje :)
 
Spokojnie poczekaj jeszcze, któraś z dziewczyn tu pisała, że puki nie ma @ jest nadzieja. Więc jeszcze nie składa broni. Sama mam 4 koleżanki którym dopiero po kilku dniach spóźnienia pokazała się kreseczka druga. Jeszcze masz czas.
2 dni przed terminem @, test zrobiony rano. druga kreska bardzo słabiutka, ale widoczna nie pod światło.... szkoda tylko, że dopiero po 4 godzinach ha ha. no nic czekam na @ bo piersi już przestały boleć i żadnych objawów nie ma. a jak przyjdzie to od razu zabieram się za ćwiczenia. Jeśli nie będę ponownie mamą, to chociaż trochę zeszczupleje :)
 
Hej dziewczyny :) Miałam pracowite tygodnie, ale już po wszystkim, egzaminy zdane, można wrócić do pracy i przyjemności :D

Dziś 16 dc, pojutrze powinnam teoretycznie mieć owu zgodnie z kalendarzem, ale wczoraj miałam bóle jajników, bolało mnie (tak kłuło) w trakcie kochania się, a dziś strasznie bolą mnie plecy w lędźwiach. Może owu już jest, albo to taka zapowiedź :) W każdym razie, próbujemy :)
 
reklama
Do góry