reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Ja biorę pregna start plus inne witaminy, mąż fertilman plus, do tego chce kupić inofem i ten żel. Trudno. Trzeba spróbować wszystkiego zanim pojdziemy w koszta za dokładniejszą diagnostykę.

Aneczka85_01 nie chce Cie ciągnąć za język bo nie wiem czy chcesz o tym mówić albo ja nie doczytalam... Inseminacja?

Nie ciągniesz mnie za język kochana , przeszliśmy jedna inseminacje ale nie udało się . Próbujemy raz jeszcze jeśli w kolejnym cyklu owu będzie z lewej . Jeśli się nie uda to in vitro
 
reklama
Mój mąż stwierdził, że coś jest inaczej bo mi cyce nie rosną przed @. Ale szczerze mówiąc mnie piersi nigdy nie bolą. Może czasem skutki tak dziwnie " swędzą". To mi się zdarza przy owu i przed @
No sama nie wiem kiedy zrobić Może jutro rano zobaczę
Mi mój m powiedział że inaczej na twarzy wyglądam ale czy ja wiem nie myślę samo się okaże czy przylezie męda czy nie
 
Och jak ja Ci zazdroszczę spokoju, też się staram zachowywać normalnie, ale jednak myśli ciągle wybiegają w jednym kierunku. To będą bardzo długie 4 dni. Kiedy zamierzasz testować. Ja chyba w piątek jeśli małpiszon nie przyjdzie.
Ja też tak mam.5dni się denerwuje już test zrobiłam ale biel...[emoji31].@powinna przyjść 31. Piersi opuchnięte mam od ovu a zawsze z 5dni przed @...Ale już się tak nie nastawiam na II kreseczki bo dziś mnie pobolewa brzuch jak na miesiączke [emoji853]
 
Mnie też niestety brzuch pobolewa. Nie znoszę tych ostatnich dc choć marzę żeby zacząć Tc.
Ja też tak mam.5dni się denerwuje już test zrobiłam ale biel...[emoji31].@powinna przyjść 31. Piersi opuchnięte mam od ovu a zawsze z 5dni przed @...Ale już się tak nie nastawiam na II kreseczki bo dziś mnie pobolewa brzuch jak na miesiączke [emoji853]
 
Hej. Dziś jest 20dc i strasznie kłuję mnie prawy jajnik, lewy lekko od czasu do czasu pobolewa i tak samo środek. Do @ nie wiem ile zostało bo mam nieregularne cykle średnio 27-44dni ale owulacja była ok.16dc wiem po testach i temp która nie spada ani nie rośnie
 
Nie ciągniesz mnie za język kochana , przeszliśmy jedna inseminacje ale nie udało się . Próbujemy raz jeszcze jeśli w kolejnym cyklu owu będzie z lewej . Jeśli się nie uda to in vitro
Podziwiam Cię, że się nie zalamujesz, że walczysz, że brniesz do celu. Muszę zacząć brać z Ciebie przykład :) i KiedyPytam... Ty też też!! ;)
Musi się w końcu udać!
 
Miałam przyjść do Was z II kreseczkami a przychodzę z problemem jak myślę. Wczoraj niby skończyła mi się @ przestałam krwawic a dziś przed południem pojawiła się ciemnobrazowa krew i po południu ból prawego jajnika, który boli z przerwami. I boli brzuch tak na dole jakby ciągnie. Miała tak któraś?
 
reklama
Podziwiam Cię, że się nie zalamujesz, że walczysz, że brniesz do celu. Muszę zacząć brać z Ciebie przykład :) i KiedyPytam... Ty też też!! ;)
Musi się w końcu udać!

Oj ile płaczu było , ile cierpienia . Ale silniejsze jest chęć bycia mama wiec walczę . Niema co się poddawać . Przychodzą takie chwile ze ma się dosyć ale trzeba wierzyć ze wkoncu się uda. Fakt czas ucieka i to mnie martwi bo mam 34 lata . Dlatego zrobię wszystko co mogę by zostać mama
 
Do góry