reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja biorę rano ovarin a wieczorem miosytogyn . Dzisiaj 12 dc i test z lewej pozytywny . Wczoraj 11 dc i pęcherzyk miał 19 mm wiec prawidłowo . Mi pękają przy 22-23 wiec testy potwierdzają ze owu wystąpi jutro
IMG_4229.JPG


Skład ovarinu i mio jest fajny patrzcie
IMG_3827.JPG
IMG_3827.JPG
 
Cześć dziewczyny! Już obiecałam sobie ze nie będę pisać i się nakręcac, ale wczoraj już się poddałam i muszę się wygadac. 3 tygodnie temu miałam robione udraznianie jajowodów. Wyszło, że są drożne. Wspolzylismy po zabiegu kilka razy i miałam nadzieję, że się uda, bo tyle z Was pisało że zna dużo takich właśnie przypadków. Po badaniu byłam u swojego lekarza który powiedział, że już nie ptorzbenie tracimy czas (15 miesięcy staracln) i jedyne co nam już poleca to in vitro. Zalamalam się strasznie, bo zwyczajnie nas na to nie stać no i oczywiście wczoraj przyszła @.. Nie wiem juz co robić. Totalnie straciłam nadzieję, że się uda
 
reklama
Cześć dziewczyny! Już obiecałam sobie ze nie będę pisać i się nakręcac, ale wczoraj już się poddałam i muszę się wygadac. 3 tygodnie temu miałam robione udraznianie jajowodów. Wyszło, że są drożne. Wspolzylismy po zabiegu kilka razy i miałam nadzieję, że się uda, bo tyle z Was pisało że zna dużo takich właśnie przypadków. Po badaniu byłam u swojego lekarza który powiedział, że już nie ptorzbenie tracimy czas (15 miesięcy staracln) i jedyne co nam już poleca to in vitro. Zalamalam się strasznie, bo zwyczajnie nas na to nie stać no i oczywiście wczoraj przyszła @.. Nie wiem juz co robić. Totalnie straciłam nadzieję, że się uda
Kochana a czy lekarz mówiąc o in vitro postawił ci jakaś diagnozę? Czy to jest lekarz od niepłodności? Czy sprawdzał ci czy masz owulację, czy rosną i pękają? Czy po prostu nie wychodzi więc poleca in vitro.
 
Do góry