reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej hej gratuluję II i witam :) Czytam Was regularnie. Właśnie zawitalismy do Pl na weekend. Kupiłam z Solgaru cynk, castagnus, ale nie wiem czy mogę castagnus brać gdy biorę euthyrox?? I jak się to bierze? Cały cykl? Czy tak jak wiesiolek do połowy?
Caly czas przez trzy miesiące. I tak możesz brać z lekami na tarczyce.
 
Tak. 9 dzień cyklu. W tym miesiącu nawet nie miałam szansy przez chwilę się nacieszyć i mieć cień nadzieji. Wczoraj skończył się okres, a dziś na USG już wiadomo że nie ma owu. Zero pęcherzyków. A clo które brałam 5 dni nabudowalo mi 4 cm torbiel.
A nie masz w okolicy jakiegoś mega speca ginekologa? Bo dziwne już to wszystko .
Byliście może w klinice leczenia niepłodności?
Współczuję bardzo :(
 
Ostatnia edycja:
Napiszcie mi proszę dokładnie jak zazywa się castagnus i inofem
Castagnus codziennie przez trzy miesiące, potem trzy miesiące przerwy.
Inofem niby pisze ze jedna saszetka dziennie ale większość ginekologów zaleca dwie bo to wtedy dawka terapeutyczna. Ja piłam dwie. Jedna rano i druga wieczorem. Czasami mi się zapomniało wiec była tylko jedna.
 
I czy wybrać infolic czy inofem ?
Myślicie że mogę to łączyć z ovarinem?
Inofem to to samo co Inofolic tylko jest dużo tańsze. Wiec zdecydowanie Inofem.
zamiast pic dwie saszetki to możesz jedna i do tego tabletkę Ovarinu bo jest taka sama dawka inozytuly, różnica tylko taka ze ma witaminy. Ale taniej by Ci wyszło kupić tylko Inofem i do tego jakieś witaminy dla kobiet planujących moim zdaniem.
 
reklama
Do góry