reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja mam jeszcze tak . Straramy się znowu od czerwca odrazu po pierwszym cyklu brak okresu objawy na ciążę nawet wydawalo mi się ,że było krwawienie implantacyjne. Ogólnie brak ciąży a okres przyszedł w sierpniu . I w lipcu i w sierpniu i teraz czuje takie same objawy . Pobolewanie trochę inne jak na okres , ból piersi i kłuje od czasu do czasu w jajnikach ... dziwne bo nigdy tak nie miałam . Zbliżenie bylo 2 dni przed owu @ powinna byc ok 5 września. Owu chyba byla między 8 a 10 dc głupieje juz dziewczyny...
 
Słuchajcie skończył mi się Ovarin który w swoim składzie na kwas foliowy. Ale nigdzie w aptece nie mogę do dostać i aktualnie czekam na zamówienie... Czy zamiast tego mam kupić na zastępstwo jakiś kwas foliowy? I zażywać zanim tamten przyjdzie? Nie chce za długiej przerwy
 
Słuchajcie skończył mi się Ovarin który w swoim składzie na kwas foliowy. Ale nigdzie w aptece nie mogę do dostać i aktualnie czekam na zamówienie... Czy zamiast tego mam kupić na zastępstwo jakiś kwas foliowy? I zażywać zanim tamten przyjdzie? Nie chce za długiej przerwy
Jasne.
 
Hej dziewczyny. Ja mam takiego doła że poczytuje was tu czasem ale siły po prostu nie mam pisać. Ale dzisiaj już oszaleje więc musze.... Mam 8 dzień cyklu. W niedzielę krwawienie w 6dc bardzo zmalalo, cieszyłam się że @ się kończy. Jednak wczoraj od południa znowu krwawienie się zwiększyło dość sporo, więc po powrocie do domu wzięłam dwa hemorigeny. No i zmalało i od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego południa czysto. A teraz znowu.... Ciemna krew. Wrócę do domu znowu wezmę hemorigeny dwa a wieczorem jeden i może się skończy calkiem ... 8 dc, pojutrze mam gina. Ile ja będę miała jeszcze ten okres :/ przecież to nie ma szans na owu przy czymś takim. Wcześniej płakałam czasami. Teraz chce mi sie wyć non stop. Nie mam już siły :(
 
Hej dziewczyny. Ja mam takiego doła że poczytuje was tu czasem ale siły po prostu nie mam pisać. Ale dzisiaj już oszaleje więc musze.... Mam 8 dzień cyklu. W niedzielę krwawienie w 6dc bardzo zmalalo, cieszyłam się że @ się kończy. Jednak wczoraj od południa znowu krwawienie się zwiększyło dość sporo, więc po powrocie do domu wzięłam dwa hemorigeny. No i zmalało i od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego południa czysto. A teraz znowu.... Ciemna krew. Wrócę do domu znowu wezmę hemorigeny dwa a wieczorem jeden i może się skończy calkiem ... 8 dc, pojutrze mam gina. Ile ja będę miała jeszcze ten okres :/ przecież to nie ma szans na owu przy czymś takim. Wcześniej płakałam czasami. Teraz chce mi sie wyć non stop. Nie mam już siły :(
Pisałam już, to jest nienormalne. Przykro mi. Mam nadzieję, że w końcu trafisz na kompetentnego lekarza i Ci pomoże. Brak mi słów, przecież nie dość, że dla organizmu jest nienormalne tracić ciągle krew, to psychicznie wykańcza...
 
Hej dziewczyny. Ja mam takiego doła że poczytuje was tu czasem ale siły po prostu nie mam pisać. Ale dzisiaj już oszaleje więc musze.... Mam 8 dzień cyklu. W niedzielę krwawienie w 6dc bardzo zmalalo, cieszyłam się że @ się kończy. Jednak wczoraj od południa znowu krwawienie się zwiększyło dość sporo, więc po powrocie do domu wzięłam dwa hemorigeny. No i zmalało i od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego południa czysto. A teraz znowu.... Ciemna krew. Wrócę do domu znowu wezmę hemorigeny dwa a wieczorem jeden i może się skończy calkiem ... 8 dc, pojutrze mam gina. Ile ja będę miała jeszcze ten okres :/ przecież to nie ma szans na owu przy czymś takim. Wcześniej płakałam czasami. Teraz chce mi sie wyć non stop. Nie mam już siły :(
Zdecydowanie to nie jest normalne , a może warto skonsultować to wszystko z innym lekarzem ,porównać co powiedzą i co zalecają ,zawsze lepiej mieć opinie ,2 lub 3 lekarzy i zobaczyć czy któraś się potwierdza?
 
Hej dziewczyny. Ja mam takiego doła że poczytuje was tu czasem ale siły po prostu nie mam pisać. Ale dzisiaj już oszaleje więc musze.... Mam 8 dzień cyklu. W niedzielę krwawienie w 6dc bardzo zmalalo, cieszyłam się że @ się kończy. Jednak wczoraj od południa znowu krwawienie się zwiększyło dość sporo, więc po powrocie do domu wzięłam dwa hemorigeny. No i zmalało i od wczorajszego wieczoru do dzisiejszego południa czysto. A teraz znowu.... Ciemna krew. Wrócę do domu znowu wezmę hemorigeny dwa a wieczorem jeden i może się skończy calkiem ... 8 dc, pojutrze mam gina. Ile ja będę miała jeszcze ten okres :/ przecież to nie ma szans na owu przy czymś takim. Wcześniej płakałam czasami. Teraz chce mi sie wyć non stop. Nie mam już siły :(

Jakbym mogła to bym po Ciebie przyjechała chyba i szukała z Tobą lekarza, który Ci w końcu pomoże! To brak słów jest na to, że Cię nie zdiagnozowano do tej pory i bagatelizowano Twoje odczucia! Trzymaj się Kochana, mam nadzieję, że gin jutro coś w końcu mądrego powie.

@kasiula34 moje myśli są z Tobą - sama przeżyłam biochemiczną i wiem jak jest ciężko.

Słuchajcie skończył mi się Ovarin który w swoim składzie na kwas foliowy. Ale nigdzie w aptece nie mogę do dostać i aktualnie czekam na zamówienie... Czy zamiast tego mam kupić na zastępstwo jakiś kwas foliowy? I zażywać zanim tamten przyjdzie? Nie chce za długiej przerwy

Bierz koniecznie! Ja polecam Pregnę Start ;-) ;)

@Wiatraki jak się czujesz?

Mimo tego, że sobie obiecywałam, że nie będę myśleć o ciąży, to im bliżej terminu @ (31 sierpnia), tym gorzej. Od niedzieli mam lekkie zawroty głowy, ale ja mam niskie ciśnienie, więc może to być od tego. Poza tym wczoraj zauważyłam, że piersi mam bardzo duże, pełne, ciężkie, ale nie bolesne z widocznymi żyłami (przy czym u mnie zawsze żyły widać, ale chyba nie aż tak). Od czasu do czasu kłuje mnie lewy jajnik, z którego była owulacja. Z mniej optymistycznych rzeczy to śluzu kremowego raczej mało, w zdecydowanej większości jest wodnisty - tak miałam miesiąc temu przed @, a szyjka wydaje mi się, że raz niżej, a raz trochę wyżej, ale nie jak przy owu. Dzisiaj 11 dpo, 30 dc i 4 dni do @.
 
Zdecydowanie to nie jest normalne , a może warto skonsultować to wszystko z innym lekarzem ,porównać co powiedzą i co zalecają ,zawsze lepiej mieć opinie ,2 lub 3 lekarzy i zobaczyć czy któraś się potwierdza?
No mam opinie 3 lekarzy. Jeden zlecił mi hormony bo mówi że nie mam owulacji. Drugi chce sprawdzić w tym miesiącu czy była owu badaniem progesteronu i usg w 18dc. bo mówi że to niewydolność ciałka. A do trzeciego która mnie leczyła bez skutku 2 lata idę na monitoring bo przyjmuje codziennie i mogę iść wtedy kiedy jest potrzeba. ..... Ale już chodzę z takim zrezygnowaniem.... Po co skoro i tak mi nikt nie pomoże.
 
reklama
Do góry