reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
@KiedyPytam mam nadzieję, że w końcu trafisz na odpowiedniego lekarza, który Cię pokieruje... Może poszukaj 2 w 1 Endo gin?
Ja od paru dni biorę luteine rano i wieczorem. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Sama sobie testami owu spr kiedy była i 3 dni po niej zaczęłam brać.
 
@KiedyPytam mam nadzieję, że w końcu trafisz na odpowiedniego lekarza, który Cię pokieruje... Może poszukaj 2 w 1 Endo gin?
Ja od paru dni biorę luteine rano i wieczorem. Nie zaszkodzi, a może pomóc. Sama sobie testami owu spr kiedy była i 3 dni po niej zaczęłam brać.
U nas w mieście jest milion ginekologów i jeden jedyny endogin. Byłam. Stwierdził że da mi antykoncepcyjne tak o bez badań hormonów bo hormonów nie ma potrzeby badać.
 
Dziewczęta, pomóżcie. Czy ten test na zdjęciu jest pozytywny czy jeszcze nie?
DFCDCA82-F5F9-42D1-A358-63B8F1FAB519.jpeg


Sama już nie wiem. Przytulamy się prawie codziennie więc tak czy siak myślę, że trafimy w owu. Do tego słyszałam, że warto brać luteinę 2-3 dni po owu, żeby pomóc w ewentualnym zagnieżdżeniu jajeczka. Prawda to? Bo na jednej stronie czytam, że prawda a na drugiej, że bujda. I w co tu człowiek ma wierzyć :D
 
Dziewczęta, pomóżcie. Czy ten test na zdjęciu jest pozytywny czy jeszcze nie?
Zobacz załącznik 1015029

Sama już nie wiem. Przytulamy się prawie codziennie więc tak czy siak myślę, że trafimy w owu. Do tego słyszałam, że warto brać luteinę 2-3 dni po owu, żeby pomóc w ewentualnym zagnieżdżeniu jajeczka. Prawda to? Bo na jednej stronie czytam, że prawda a na drugiej, że bujda. I w co tu człowiek ma wierzyć :D
Wg instrukcji ma byc kreska taka sama bądź mocniejsza od testowej.... dla mnie jest mocna krecha ale może minimalnie słabsza. Ale jaka jest granica tolerancji to juz sama nie wiem.
 
Dziewczęta, pomóżcie. Czy ten test na zdjęciu jest pozytywny czy jeszcze nie?
Zobacz załącznik 1015029

Sama już nie wiem. Przytulamy się prawie codziennie więc tak czy siak myślę, że trafimy w owu. Do tego słyszałam, że warto brać luteinę 2-3 dni po owu, żeby pomóc w ewentualnym zagnieżdżeniu jajeczka. Prawda to? Bo na jednej stronie czytam, że prawda a na drugiej, że bujda. I w co tu człowiek ma wierzyć :D
Myślę że jeszcze nie jest pozytywny ale lada chwila będzie może jeszcze dzisiaj a może jutro
 
Dziewczyny mam pytanie, jakie witaminy używacie starając się o dzidzie? Ja używałam mama dha premium ale są mega drogie i myślałam żeby przerzucić się na coś tańszego ale z dobrym składem:) poradzcie cos:)
 
U nas w mieście jest milion ginekologów i jeden jedyny endogin. Byłam. Stwierdził że da mi antykoncepcyjne tak o bez badań hormonów bo hormonów nie ma potrzeby badać.
Szok....
Dziewczęta, pomóżcie. Czy ten test na zdjęciu jest pozytywny czy jeszcze nie?
Zobacz załącznik 1015029
Jeszcze nie, ale może być już jutro pozytywny :)

Sama już nie wiem. Przytulamy się prawie codziennie więc tak czy siak myślę, że trafimy w owu. Do tego słyszałam, że warto brać luteinę 2-3 dni po owu, żeby pomóc w ewentualnym zagnieżdżeniu jajeczka. Prawda to? Bo na jednej stronie czytam, że prawda a na drugiej, że bujda. I w co tu człowiek ma wierzyć :D
 
reklama
Do góry