reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Potrzebuje jakiegos kaligrafa [emoji23][emoji1787]
od hematologa dostalam liste bdan ktore mam zrobic, nie wszystko umiem rozszyfrowac. Moze ktos pomoze? :)
Orientujecie sie ktore z tych badan moze mi zlecic lekarz POZ na nfz?

-homocysteina
-wit B12
-kw foliowy
-kw moczowy, ... ???
-mocz og + osad
-usg j. brzusznej
-morfologia??? rozmaz
-APTT, INR, f....???
-ANA3
-HBA1C
-sod
-potas



IMG_20190826_105036.jpeg
 
reklama
Potrzebuje jakiegos kaligrafa [emoji23][emoji1787]
od hematologa dostalam liste bdan ktore mam zrobic, nie wszystko umiem rozszyfrowac. Moze ktos pomoze? :)
Orientujecie sie ktore z tych badan moze mi zlecic lekarz POZ na nfz?

-homocysteina
-wit B12
-kw foliowy
-kw moczowy, ... ???
-mocz og + osad
-usg j. brzusznej
-morfologia??? rozmaz
-APTT, INR, f....???
-ANA3
-HBA1C
-sod
-potas



Zobacz załącznik 1014511
APTT, INR, f....??? Podejrzewam, że chodzi o fibrynogen (ja to miałam przy okazji INR i APTT)
 
Potrzebuje jakiegos kaligrafa [emoji23][emoji1787]
od hematologa dostalam liste bdan ktore mam zrobic, nie wszystko umiem rozszyfrowac. Moze ktos pomoze? :)
Orientujecie sie ktore z tych badan moze mi zlecic lekarz POZ na nfz?

-homocysteina
-wit B12
-kw foliowy
-kw moczowy, ... ???
-mocz og + osad
-usg j. brzusznej
-morfologia??? rozmaz
-APTT, INR, f....???
-ANA3
-HBA1C
-sod
-potas



Zobacz załącznik 1014511
Fibrynogen:)
 
Potrzebuje jakiegos kaligrafa [emoji23][emoji1787]
od hematologa dostalam liste bdan ktore mam zrobic, nie wszystko umiem rozszyfrowac. Moze ktos pomoze? :)
Orientujecie sie ktore z tych badan moze mi zlecic lekarz POZ na nfz?

-homocysteina
-wit B12
-kw foliowy
-kw moczowy, ... ???
-mocz og + osad
-usg j. brzusznej
-morfologia??? rozmaz
-APTT, INR, f....???
-ANA3
-HBA1C
-sod
-potas



Zobacz załącznik 1014511
A drugie to kreatynina.
 
faktycznie fibrynogen pasuje:) obok kwasu moczowego podejrzewam kreatynine..
Znalazlam na stronie nfz liste badan na ktore moze skierowac lekarz POZ i nie jest zle:) zdaje sie ze z listy tylko homocysteina, witb12, kwas foliowy i ana3 bede musiala zrobic prywatnie:)
Oczywiscie jesli lekarz POZ zechce wystawic skierowanie na pozostale..
APTT, INR, f....??? Podejrzewam, że chodzi o fibrynogen (ja to miałam przy okazji INR i APTT)
 
Hej Kochane, musiałam trochę odpocząć od tego tematu i dzisiaj już jadę do lekarza po tym krwawieniu w terminie miesiączki. Mam nadzieję że tam wszystko się oczyścilo i że będę mogła znowu ruszyć ze staraniami. Gdyby nie to krwawienie to powiem wam że myślałabym że jestem w ciąży, mam bóle podbrzusza, piersi, temp koło 37 I brak sluzu plodnego a już 18 dzień cyklu. Ciekawa jestem co mi powie mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.. pozdrawiam was wszystkie
 
a wlasnie dzis z rana sobie o Tobie pomyslalam..czy u Ciebie sie rozkrecilo, czy jednak nie :) to trzymam kciuki :-) Ale widze, ze ty tez wytrzymujesz (jak ja) bez testowania heheh
z moich obliczen u mnie powinien byc wczoraj, najpozniej dzis. Ale wiadomo..liczyc to sobie mozna. Wystarczy, ze owulacja sie przesunie i z wyliczen nici ;)
A moja mala jednak ma podwyzszona temperature :-/ .. moze ja tez bede chora?...
Oj bidulka, oby tylko się bardziej u niej choroba nie rozkręciła.To dużo zdrówka Wam życzę.
 
a ja dziewczyny w robociez dekikatne plamienia tez rano mialam, ale to raczej jasna kawa z mlekiem. Troche plecy bola, troche brzuch. Jutro rano na bete lece ale wynik pojutrze.
 
reklama
Potrzebuje jakiegos kaligrafa [emoji23][emoji1787]
od hematologa dostalam liste bdan ktore mam zrobic, nie wszystko umiem rozszyfrowac. Moze ktos pomoze? :)
Orientujecie sie ktore z tych badan moze mi zlecic lekarz POZ na nfz?

-homocysteina
-wit B12
-kw foliowy
-kw moczowy, ... ???
-mocz og + osad
-usg j. brzusznej
-morfologia??? rozmaz
-APTT, INR, f....???
-ANA3
-HBA1C
-sod
-potas



Zobacz załącznik 1014511
Można wiedzieć z jakiego powodu dostałaś te badania?
 
Do góry