reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ta
Ja wcześniej przyjmowałam cło było Ok, w drugim cyklu nawet zaskoczyło ale okazało sie ze ciąża biochemiczna, kolejny cykl po ...był już bezowulacyjny , i lekarz zmienił mi lek na aromek i tu pęcherzyk chyba za bardzo wystymulowal , chciałam zapytać czy jest szansa powrotu do cło? Ty bierzesz jedno i drugie ?
Tak ja biorę oba
Aromek wspomaga clo tak mi lekarz tłumaczył
 
reklama
u mnie też @ przeważnie 4 dni, czasem 5 dnia lekkie plamienie, a czasem plamienie już 4 dnia. To mój pierwszy cykl z testami owu. kupiłam na allegro. robiłam od 9 dnia, bo czasem miałam cykl 26 dni, no i 14 i 15 były chyba pozytywne, odcień bardzo zbliżony, na moje oko taki sam jak kontrolna. później 16 i 17 dnia tylko jedna kreska i biel wizira poza nią, a dzś 18 dc znów pojawia się 2 kreska dosyć mocna. i tu nasuwają mi się dwa wnioski, albo te testy są beznadziejne i oszukują, albo jednak mam coś z tą tarczycą. (nie byłam na badaniach- właśnie dlatego robie nadal te testy żeby sprawdzić jak funkcjonują moje cykle, czyli z ludzkiej ciekawości) zrobię jutro i pojutrze jak nadal będzie druga kreska tak widoczna to pójdę po to skierowanie....
Też mam tę z allegro i na początku jak robiłam o 6 dnia gdzieś w okolicy 15-16 odniosłam podobne wrażenie jak ty. Ale później kiedy poczułam objawy owulacji zrobiłam test i okazało się że kreska jest mocniejsza niż testowa
Poprostu się owulacja mi się mocno przesunęła przez stres
 
Ja dziś witam Was w 1dc i z ogromną nadzieją na to, że w tym cyklu wreszcie się uda [emoji123][emoji4]

A u mnie @ skończy się dziś lub jutro a mąż od dwóch dni dopytuje kiedy koniec;) z takim zapałem to może faktycznie się uda;) wracam do robienia testów i mierzę temperature dla sportu;)
Choć w głębi serca ogarnia mnie czarna rozpacz że się nie uda.. że będziemy musieli długo czekać na dzieciątko
 
Cześć dziewczyny [emoji6]

Postanowiłam w tym cyklu odpocząć od forum i nakręcania się, bo pobobno im mniej się myśli tym szybciej wychodzi. Mam nadzieję, że zrozumiecie.
Chciałam do Was wrócić za kilka dni jak już będzie po owulacji i całym zamieszaniu, ale testy nie dają mi spokoju i potrzebuję Waszej pomocy. Czy zdarzyło się którejś z Was, żeby testy wychodziły kilka dni z rzędu prawie pozytywne? Ja na żadnym nie widzę drugiej kreski takiej samej lub ciemniejszej [emoji849]
Dziś 16 dc, wg apki owulacja w sobotę.

Gratuluję tym którym się udało, a za całą resztę trzymam mocno kciuki żeby ten cykl okazał się tym szczęśliwym [emoji6]Zobacz załącznik 1002657
A z jakiej firmy masz testy ?

Bo miałam podobne testy jeśli chodzi o wygląd no i miałam podobnie. Robiłam cały cykl i wychodziły kilka razy pod rząd pozytywne:/
 
A u mnie @ skończy się dziś lub jutro a mąż od dwóch dni dopytuje kiedy koniec;) z takim zapałem to może faktycznie się uda;) wracam do robienia testów i mierzę temperature dla sportu;)
Choć w głębi serca ogarnia mnie czarna rozpacz że się nie uda.. że będziemy musieli długo czekać na dzieciątko
Ja miałam kryzys teraz przed @, ale w nowy cykl wchodzę z pozytywnym myśleniem (zobaczymy jak długo). Oczywiście @ przychodzi dodatkowo na złość, jak dziś nad morze wyjeżdżamy na weekend :|
 
A z jakiej firmy masz testy ?

Bo miałam podobne testy jeśli chodzi o wygląd no i miałam podobnie. Robiłam cały cykl i wychodziły kilka razy pod rząd pozytywne:/
Mam testy domowe laboratorium, myślałam, że są ok, dwa cykle temu dobrze pokazywały, chyba [emoji16] najgorzej, że śluzu płodnego nawet nie mam, jakoś mega dziwnie w tym cyklu to wszystko wygląda [emoji53]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6]

Postanowiłam w tym cyklu odpocząć od forum i nakręcania się, bo pobobno im mniej się myśli tym szybciej wychodzi. Mam nadzieję, że zrozumiecie.
Chciałam do Was wrócić za kilka dni jak już będzie po owulacji i całym zamieszaniu, ale testy nie dają mi spokoju i potrzebuję Waszej pomocy. Czy zdarzyło się którejś z Was, żeby testy wychodziły kilka dni z rzędu prawie pozytywne? Ja na żadnym nie widzę drugiej kreski takiej samej lub ciemniejszej [emoji849]
Dziś 16 dc, wg apki owulacja w sobotę.

Gratuluję tym którym się udało, a za całą resztę trzymam mocno kciuki żeby ten cykl okazał się tym szczęśliwym [emoji6]Zobacz załącznik 1002657
To domowe laboratorium? Jeśli tak ja używając ich zaobserwowalam, że są najczulsze i druga widoczna kreska szybko się pojawia choć u mnie to jeszcze nie owu. Za to w owu jest już bardzo bardzo ciemna. Chyba ten test tak ma...
 
Do góry