reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hm.. Zobaczymy co jutro pokaże czy dwie mocne czy taki sam jak dzis. Nie wiedzialam ze sie moga różnic zaleznie od producenta. Kurczee chyba troche zle zrobilam ze skupilam sie na jednym rodzaju. Ale w sumie pierwszy raz ich uzywam i oby ostatni

Nie sugeruj się tylko testami . Zobacz jak długi masz cykl , jaki śluz , testy tylko pomagają ale nie liczyłabym ze wskażą dokładnie kiedy owu . Sama je robię od długiego czasu i jakoś mi lżej jak widzę pozytywne
 
Margos może jeszcze druga kreska się pojawi nie martw się. A jeśli nawet nie to nowy cykl nowe nadzieje.Ja w pierwszą ciążę zaszłam po 6 miesiącach w drugim zaszłam też po 6 miesiącach A o trzecia ciążę ktora poroniłam staraliśmy się 11 miesięcy.
 
Margos może jeszcze druga kreska się pojawi nie martw się. A jeśli nawet nie to nowy cykl nowe nadzieje.Ja w pierwszą ciążę zaszłam po 6 miesiącach w drugim zaszłam też po 6 miesiącach A o trzecia ciążę ktora poroniłam staraliśmy się 11 miesięcy.
Przykro mi z powodu straty Twojej ciąży.
Na dwie kreski już chyba nie liczę, raczej czekam na @, żeby móc właśnie rozpocząć nowy cykl. Moje są troche nieregularne, a jakoś wcześniej nigdy nie skupiałam się nad tym, kiedy owulacja, testów owulacyjnych też nie próbowałam, myślałam, że to raz dwa i ciąża. Ale teraz chyba zacznę się czymś posiłkować.
Ostatnio miałam sporo stresów w pracy, myślę, że to też nie pomagało.
 
Kurde ja to się nakręcam na ten cykl że się uda i że wszystko będzie jak sobie zaplanowałam a kurde jak się nie uda to się chyba zapłacze..

Ale powiem Wam że im.blizej końca okresu tym.jakis mi weselej że coś można działać;) to jest ten optymistyczny czas do owulacji potem mam gorzej. Wy też tak?
 
Cześć:) Witaj! A dziewczynki w jakim masz wieku? O nie długo się staraliscie?
Przykro mi z powodu straty...
Trzymam kciuki za dalsze starania;)cxa
[/QUOTE]
Moja starsza córeczka ma 4 lata a młodsza skończony roczek.O pierwszą córkę staraliśmy się 6 miesięcy o druga 4 miesiące starań. Teraz o trzecie zaczęliśmy się szybko starać z powodu moich chorób.
 
Kurde ja to się nakręcam na ten cykl że się uda i że wszystko będzie jak sobie zaplanowałam a kurde jak się nie uda to się chyba zapłacze..

Ale powiem Wam że im.blizej końca okresu tym.jakis mi weselej że coś można działać;) to jest ten optymistyczny czas do owulacji potem mam gorzej. Wy też tak?
Ja też tak mam najpierw załamał potem nowe nadzieje że teraz się uda
 
A dlaczego przerwa ? Wiesz gdyby jeden lekarz mówił ze mogę to bym nie miała pewności . Przez ostatni rok byłam u 7 różnych [emoji23] szukając który przepisze mi heparynę i konsultowałam metylowany z ovarinem
No ja tylko gina pytałam, ponoć jakaś reakcja zachodzi. Dopytam jak będę po raz kolejny.
Kto jutro testuje?
 
Hej dziewczyny!

Co ze smerfetka?? Wie ktoś coś?

Ja testom tez nie ufam :-) Bo mi wychodziły mocne kreski a później słabe i znów mocne [emoji85] także po prostu słucham organizmu i zobaczymy.
 
reklama
U nas ogromny kryzys. Zdecydowaliśmy się zamieszkać osobno przez jakiś czas, tylko mieszkanie musi ogarnąć. Tak że to był ostatni cykl starań jak na razie.
 
Do góry