reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Może przez to że jestem chora i dostałam antybiotyk ... (jak coś powiedziałam że podejrzewam że jestem w ciąży i dostałam adekwatny antybiotyk ).
Nie no uwierz zenjetsem w ciąży. Rzadko biorę antybiotyki, ale chyba od tego nie wzrasta beta.
Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę z waszych owocnych starań ale jednocześnie Wam tak bardzo zazdroszcze.
Mam 28 lat i tak bardzo pragnę tego dziecka przed 30... A coraz mniej wydaje się to realne że dziś be z płaczu to dzień stracony dla mnie.. staram się być jakiejś dobrej myśli ale jest mi tak ciężko.
 
Hej, to może i ja dołączę, dziś 27dc przy cyklach 25-26 dniowych. Rano testowałam i jest blada kreska (na zdjęciu słabo ją widać), miałam tylko test o czułości 25. Bardzo się cieszę, a jednocześnie boję się, że @ jednak przyjdzie, jutro jeszcze powtórzę testownie
Myślę że @ nie przyjdzie ! i po cichu gratuluje !!
 
Dziewczyny poleciałam dziś na betę i wyszła 36,5. Czyli to oznacza , że jestem w ciąży ? Ja nie wierze robiłam test dwa dni temu i był negatywny , jak to jest możliwe

Ale czad, ekstra, bardzo dobry znak, sprawdzaj przyrost tak, jak dziewczyny pisały ! :) Trzymam ogromnie kciuki!
Możliwe jest, że poziom bety był za niski i dlatego test nic nie pokazał :)
Bardzo słusznie powiedziałaś lekarzowi o podejrzeniu :)
Pochwalam!


Nie no uwierz zenjetsem w ciąży. Rzadko biorę antybiotyki, ale chyba od tego nie wzrasta beta.
Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę z waszych owocnych starań ale jednocześnie Wam tak bardzo zazdroszcze.
Mam 28 lat i tak bardzo pragnę tego dziecka przed 30... A coraz mniej wydaje się to realne że dziś be z płaczu to dzień stracony dla mnie.. staram się być jakiejś dobrej myśli ale jest mi tak ciężko.

Kochana, każda z nas Cię rozumie. Każda z nas tez tego pragnie !
Do 30 masz jeszcze 2 lata, myślę że jak zaczniesz leczenie i odpuścisz trochę w głowie to sama sie nie zorientujesz jak wszystko zaskoczy ;) Chcieć za mocno tez nie można... Organizm się spina, denerwuje, stres powoduje wydzielanie kortyzolu, a on może blokować to i owo...
 
Dziewczyny poleciałam dziś na betę i wyszła 36,5. Czyli to oznacza , że jestem w ciąży ? Ja nie wierze robiłam test dwa dni temu i był negatywny , jak to jest możliwe

Chyba tak :D Zazdraszczam :))) Tak jak pisały dzxiewczyny, zrobiłabym na Twoim miejscu betę za 2 dni, bo powinno się badac przyrosty co 48 godz. A w którym jesteś dniu cyklu? I Ile jesteś po owu?

Mam 28 lat i tak bardzo pragnę tego dziecka przed 30... A coraz mniej wydaje się to realne że dziś be z płaczu to dzień stracony dla mnie.. staram się być jakiejś dobrej myśli ale jest mi tak ciężko.
Masz szanse nie tylko zajść w ciążę, ale i tulic swoje maleństwo jeszcze przed 30 - tką.
 
a mnie dziewczyny piersi bola, mialam tak jak bylam w poprzednih ciazach. I wiecie co zaczelam rozkminiac? ze zawsze chcielismy 3 dzidci, ale mamy jiz podrosniete 3 i 5 lat i jakos jiz latwiej a jak znowu przyjdzie male to nie wiem czy dam rade, tzn dam, ale napewno bedzie ciezko
 
reklama
Do góry