reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wszystkim dziękuję za rady Ale szczególnie za tego redsa zurawinowego :) chyba cała zgrzewka zakupię
Furagina i suszona żurawina już w pracy pod ręką;)
Ja jeszcze 7dni do @..Już się włącza niecierpliwość..
Napisałam ponizej post o soku z żurawiny. Kup sobie w aptece i pij większy jakiś kieliszek codziennie. I tak wypij całą butelkę. Działa cuda. A kupisz w aptece. Tylko najlepiej żeby była sama czysta zurawina
 
reklama
Cześć, jestem Justyna, 27 lat. Staramy się z mężem o pierwsze dziecko. W styczniu poroniłam. Serduszko przestało bić w 10 TC. Pozbierałam sie, może nie do końca ale staram się normalnie żyć. Bardzo chce mieć kolejne dziecko. Wczoraj robiłam test - wynik negatywny. Niezbyt dobrze się czuje i podejrzewam, że to może być ciąża. Piersi mam nabrzmiałe, mdli mnie strasznie od 2 tygodni, odczuwam ból podbrzusza. Do okresu zostało 6 dni, więc nie tracę nadziei. Robiłam badania, mam takie wyniki: w 20 dniu cyklu to TSH 3,180 PRL 20,50 Progesteron 15,23. W dniu 27 cyklu sa następujące wyniki TSH 2.620 PRL 34,40 Progesteron 18,2. Obawiam się jedynie, że przez prolaktynę mogę się tak czuć. Mimo tego chce dołączyć do grona Staraczek :)
 
@KiedyPytam i prawidłowo! :)

Czesc, u mnie dzis termin @, ale jej nie ma. Wczoraj robilam test, ale negatywny...
Powtórz jutro jeśli @ się nie pojawi!

@magnezowa Kochana, moim zdaniem masz za wysoki poziom TSH, powinno być poniżej 2, zwłaszcza jeśli starasz się o dziecko... Wybrałbym się na Twoim miejscu dod dobrego ginekologa-endokrynolog albo do endokrynolog i zaznaczylabym wielokrotnie że starasz się o dziecko.
Oczywiście trzymam kciuki oby już się udało!!! :)

Dziewczyny, nigdy nie przypuszczałem ze jets nas aż tyle z poronieniami... :o
 
@nnat. Zrobię tak jak mówisz. Pójdę do ginekologa endokrynologa, jak tylko skończy się @. O ile się pojawi. Co do poronień do nie zdajemy sobie sprawy ile przypadków mamy wokół siebie. Gdy sama tego doświadczyłam dopiero otworzyły mi się oczy. Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki!
 
@nnat. Zrobię tak jak mówisz. Pójdę do ginekologa endokrynologa, jak tylko skończy się @. O ile się pojawi. Co do poronień do nie zdajemy sobie sprawy ile przypadków mamy wokół siebie. Gdy sama tego doświadczyłam dopiero otworzyły mi się oczy. Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki!
Kochana, koniecznie, zalecają nawet ŻEBY TSH było w granicach 1 do 1,5, chociaż po poronieniu mi ginekolog mówił że 1,8 jak u mnie też nie jest źle i na razie by tego nie ruszał... Ale powyżej 2,5 to koniecznie. Nawet niechby mała dawkę Ci przepisał na obniżenie.
Zastanów się czy chcesz czekać. Mnie wydaje się, że im wcześniej tym lepiej.
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma problem z faza lutealna? Chodzi o to, że od dnia owulacji trwa dluzej niz 14-15 dni? Odpowiedzi lekarzy na necie i w różnych artykułach są jakieś dziwne.
 
Nie martw się na zapas, i ja znam osoby z PCOS, które urodziły zdrowe dzieciątka. Co więcej - znajomy mi jest przypadek dziewczyny z endometriozą, po zabiegu, szanse znikome na ciążę, podczas zakazu jakoś chwilę po operacji poszaleli i bach, zdrowy chłopak, juz chyba z 5 lat ma, a nawet jest juz starszym bratem ;)


Masz bardzo mądrą Panią Doktor, najważniejsze żebyście byli w tym razem, cieszcie się bliskością, włącz leki i będzie tylko lepiej ;) Ważne, że wiecie co i jak i co dalej robić, żeby było OK :)


Ja zakupiłam te owulacyjne testy, też chyba będę codziennie robić, żeby zobaczyć w ogóle jak to działa, jak wygląda sytuacja. ;)

Mamcia, nie martw się czy za późno, kochacie się, cieszcie się przyjemnością! Jak będziesz spokojniejsza, na pewno będzie łatwiej. Ponoć zaraz po owulacji, to na chłopaka, jak nie mylę teorii :p Trzymam kciuki!



A jak długie masz cykle? Powtórz test koniecznie jak @ się nie pojawi ;)



Udało się, brawo! Gratuluję :)



Ale miło zobaczyć że Wam się udaje ;) Trzymam kciuki, oby wszystko poszło po Waszej myśli, gratulacje :)


Jak 5 dni jeszcze do @ to pewnie za wcześnie ;) Trzymam kciuki, nie załamuj się :)


Dziewczyny, gdzieś mi ucięło cytat odnośnie zapalenia dróg moczowych/pęcherza. Dorzuciłabym koniecznie do Waszych poleceń wizytę u lekarza i zrobienie badań moczu i posiewu. Może być jakaś bakteria, którą antybiotykiem trzeba będzie przeleczyć. Ja ze 2 lata sie tak męczyłam, wiecznie na furaginie, aż lekarz mnie nie przeleczył raz czy dwa antybiotykiem, żeby wytępić to okropieństwo i mam spokój już ze 3 lata.
Inna rzecz - słyszałam, że zapalenia dróg moczowych też mogą sie pojawic po seksie, jeśli partner ma nawet nieświadomie jakąś bakterię... U niego ona nie da żadnych objawów, a u nas, niestety... Mamy ciepło, wilgotno, idealnie dla bakterii... ;) Czasami, jak to nawraca to warto chłopa wysłać na badania ;)
Dokładnie ja mam spokój po leczeniu chłopa. No i zapomniałam napisać o wit c! A praktycznie co miesiac mialam problemy
 
Robilam, robilam. Negatyw. Brzuch przestał bolec ale boli mnie wszystko inne :p czuje się jak wrak, nie mam siły..
Temperatura nadal ładna, 37 ponad.
Dzisiaj 30dc, jutro max powinna przyjsc @
 
reklama
Do góry