reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

a mnie dziewczyny piersi bola, mialam tak jak bylam w poprzednih ciazach. I wiecie co zaczelam rozkminiac? ze zawsze chcielismy 3 dzidci, ale mamy jiz podrosniete 3 i 5 lat i jakos jiz latwiej a jak znowu przyjdzie male to nie wiem czy dam rade, tzn dam, ale napewno bedzie ciezko

Ja Ci powiem że bardzo chce 2 dziecka,dopiero teraz czuje że jest to dobry czas,ale jak szwagierka urodziła 2 tygodnie temu i zobaczyłam ten cały rozgardiasz,te wszystkie rzeczy których już dawno nie potrzebujemy to przeszła mi taka myśl czy ja dam radę? Maleństwo słodkie ale nie wiem czy chciałabym do tego wracać...Zosia jest już taka samodzielna...na szczęście trwało to tylko chwilkę i myśli wróciły mi na dobry tor:-)
 
reklama
Chyba tak :D Zazdraszczam :))) Tak jak pisały dzxiewczyny, zrobiłabym na Twoim miejscu betę za 2 dni, bo powinno się badac przyrosty co 48 godz. A w którym jesteś dniu cyklu? I Ile jesteś po owu?

Ja już straciłam nadzieje gdy zrobiłam test w dniu @ i to o czułości 10. Jestem w szoku, dziś 33dc . Ovu myśle że miałam 16dc bo kuł mnie jeden jajnik i to tak że nagle złapał i od razu puścił. No i temperatura mi wzrosła do 36,7 z rana a w ciągu dnia było po 37. A teraz wgl okazało się że mam zapalenie uszu. Trochę się boje, że zaszkodzę dzidziusiowi tą chorobą ale mówiłam że podejrzewam ciąże i pani Doktor mnie uspokajała. Teraz zrobiłam test i jest cień cienia, jutro zrobię z porannego moczu. Trzymam za was laski kciuki!!! Naprawdę nie ma co tracić nadziei do ostatniej chwili trzeba ją mieć ;*
 
Chyba tak :D Zazdraszczam :))) Tak jak pisały dzxiewczyny, zrobiłabym na Twoim miejscu betę za 2 dni, bo powinno się badac przyrosty co 48 godz. A w którym jesteś dniu cyklu? I Ile jesteś po owu?


Masz szanse nie tylko zajść w ciążę, ale i tulic swoje maleństwo jeszcze przed 30 - tką.
Ja już straciłam nadzieje gdy zrobiłam test w dniu @ i to o czułości 10. Jestem w szoku, dziś 33dc . Ovu myśle że miałam 16dc bo kuł mnie jeden jajnik i to tak że nagle złapał i od razu puścił. No i temperatura mi wzrosła do 36,7 z rana a w ciągu dnia było po 37. A teraz wgl okazało się że mam zapalenie uszu. Trochę się boje, że zaszkodzę dzidziusiowi tą chorobą ale mówiłam że podejrzewam ciąże i pani Doktor mnie uspokajała. Teraz zrobiłam test i jest cień cienia, jutro zrobię z porannego moczu. Trzymam za was laski kciuki!!! Naprawdę nie ma co tracić nadziei do ostatniej chwili trzeba ją mieć ;*
 
Asia, no wkasnie moje tez samodzielne, jak sie kloca i sa zmeczone to z nimi duzo roboty, ale jak pomysle ze kiedys bedzie fajna duza rodzina to pewnie ze chce. Poza tym gdyby sie male urodzilo za rok to juz beda miec 6 i 4 lata to juz takie dzieci bardziej ogarniete.
 
reklama
Do góry