reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

18dc. owu była w 13dc poznałam po śluzie i teście owulacyjnym a cykle mam 30dniowe z tym że w czerwcu zatrzymał się i był wywołany luteiną dopiero 22 czerwca przyszła. 11dc zaczełam robić testy owu 15dc testy pokazały że nie ma już owu, reszta jak wyżej
Widze ze bedziemy podobnie testowac :)
U mnie dzisiaj 21dc, test owulacyjny pozytywny wczoraj. Cykle mam 30-31
 
reklama
to znaczy że masz owu czy co
Test pozytywny nie mówi że jest owu tylko wykrywa pik LH który powoduje pęknięcie pęcherzyka graafa ale wcale nie musi pęknąć. Owu może potwierdzić tylko gin na USG nawet czasami mierzenie temperatury nie mówi o tym że owu napewno była w danym cyklu.
 
Teoretycznie może w takim razie zbliżać się u Ciebie ewentualny moment implantacji zarodka. Obserwujesz temperaturę? Nie wiem czy o tym wspominałaś.

My próbowaliśmy 25.06 i to był 1 dzień okresu płodnego. Już po 3 dniach nastąpił wzrost temp. (nigdy nie miałam tak wcześnie). Potem 8 dni po próbowaniu pojawiło się plamienie i temp. wzrosła bardzo dużo i na razie się utrzymuje już prawie dwa tygodnie.
 
Teoretycznie może w takim razie zbliżać się u Ciebie ewentualny moment implantacji zarodka. Obserwujesz temperaturę? Nie wiem czy o tym wspominałaś.

My próbowaliśmy 25.06 i to był 1 dzień okresu płodnego. Już po 3 dniach nastąpił wzrost temp. (nigdy nie miałam tak wcześnie). Potem 8 dni po próbowaniu pojawiło się plamienie i temp. wzrosła bardzo dużo i na razie się utrzymuje już prawie dwa tygodnie.
6 07 miałam jakąś plamke na wkładce więć nie wiem czy to plamka owulacyjna czy inplantacyjna bo wyczytałam że po luteinie cykle mogą trwac 20dni więc już sama nie wiem
 
reklama
Dziewczyny a Tak serio to jak jest z tym alkoholem ..... Nie chcę żebyście mnie tu źle zrozumiały bo ogólnie jestem mało pijąca. Nawet na imprezach. Ale odkąd się staramy to mam opory wypić nawet lampkę wina od owulacji do @. Nikt tu nie mówi o upijaniu się broń Boże ale przy okazji urlopu czy jakiegoś spotkania ze znajomymi, piwo, czy jakieś wino, albo drinka..... Wczoraj pozwoliłam sobie na dwa piwa i mnie to meczy, a nie chce popaść znowu w paranoję i do @ nic nie tykać skoro mam urlop tu znajomi tam znajomi.... A też w tym wszystkim chciałabym w końcu wyluzować bo oszaleje tak się spinać ciągle.
Myślę ,że popadasz trochę w paranoję ;) czym bardziej się nakręcasz i myślisz o tym " a co jeśli jestem " tym jest gorzej uwierz , przechodziłam przez to , i każdy taki miesiąc kończył się fiaskiem , a w cyklu w którym nie myślałam o owu , i w dniach kiedy zaszłam ,było sporo alko ,bo to sylwester i nowy rok ,to zaszłam i wszystko jest ok
 
Do góry