reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

36 dc i się jednak @ rozkręca, 4dni się spóźniał. Miałam cicha nadzieję że się uda. W przyszłym miesiącu też nic z tego bo akurat w dni płodne i owulacji bede sama w Polsce kilka dni :/
 
reklama
6 07 miałam jakąś plamke na wkładce więć nie wiem czy to plamka owulacyjna czy inplantacyjna bo wyczytałam że po luteinie cykle mogą trwac 20dni więc już sama nie wiem
to mało powiedziane razem z mężem liczymy kalkulujemy masakra dziś zmierzyłam temperaturę mam 36,9 zobaczę jutro ale nie wiem czy to coś da
Też myślę, że niepotrzebnie się zamartwiasz, bo na to trochę za wcześnie. Wróć do tego pod koniec cyklu :) Tak czy siak - niekoniecznie przy luteinie cykle trwają 20 dni. To sprawa indywidualna. Zależy też w jakich dniach lekarz kazał ją brać. Ja biorę progesteron 18-27 dc. Lekarz tak zrobił, żeby miesiączka przyszła w trakcie brania, ale tak czy siak cykle są przynajmniej 30 dniowe (max. 32 dniowe). Nie ma więc reguły, że suplementacja naturalnego czy syntetycznego progesteronu skraca cykl. U mnie było nawet na odwrót przy luteinie - była dla mnie za słaba i kiedyś nawet nie wywoływała mi miesiączki a w dodatku puchł mi po niej język XD

Zaczekaj spokojnie do tego 28-30 dnia cyklu. Wtedy już może coś zacząć się dziać w organizmie o ile go stale obserwujesz i znasz. Ale nie musi.

Z kolei mierzenie temp. ma znaczenie jeśli mierzysz ją stale codziennie od kilku miesięcy.
 
to mało powiedziane razem z mężem liczymy kalkulujemy masakra dziś zmierzyłam temperaturę mam 36,9 zobaczę jutro ale nie wiem czy to coś da
No widzisz.
U mnie to np pierwszy cykl z bawieniem sie w testy owu. Nie wiem co i jak i juz sie zaczelam stresować. Ale kochamy sie wtedy kiedy mamy na to ochote a nie bo ten dzien, bo test pozytywny..
Z pierwszym dzieckiem zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu, zobaczymy jak teraz.
Za ile powinnas miec @?
 
Też myślę, że niepotrzebnie się zamartwiasz, bo na to trochę za wcześnie. Wróć do tego pod koniec cyklu :) Tak czy siak - niekoniecznie przy luteinie cykle trwają 20 dni. To sprawa indywidualna. Zależy też w jakich dniach lekarz kazał ją brać. Ja biorę progesteron 18-27 dc. Lekarz tak zrobił, żeby miesiączka przyszła w trakcie brania, ale tak czy siak cykle są przynajmniej 30 dniowe (max. 32 dniowe). Nie ma więc reguły, że suplementacja naturalnego czy syntetycznego progesteronu skraca cykl. U mnie było nawet na odwrót przy luteinie - była dla mnie za słaba i kiedyś nawet nie wywoływała mi miesiączki a w dodatku puchł mi po niej język XD

Zaczekaj spokojnie do tego 28-30 dnia cyklu. Wtedy już może coś zacząć się dziać w organizmie o ile go stale obserwujesz i znasz. Ale nie musi.

Z kolei mierzenie temp. ma znaczenie jeśli mierzysz ją stale codziennie od kilku miesięcy.
no nic innego mi nie zostało jak czekanie :(
 
No widzisz.
U mnie to np pierwszy cykl z bawieniem sie w testy owu. Nie wiem co i jak i juz sie zaczelam stresować. Ale kochamy sie wtedy kiedy mamy na to ochote a nie bo ten dzien, bo test pozytywny..
Z pierwszym dzieckiem zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu, zobaczymy jak teraz.
Za ile powinnas miec @?
po między 15-17 lipca
 
Powiem Wam coś co Was rozbawi skoro na razie tak się zamartwiacie jak ja wczoraj - to skutecznie odciągnęło moją uwagę od ciąży :D Mianowicie czekam właśnie na rozmowę telefoniczną ws. pracy po angielsku, która ma być za 10 min, a od pół godziny mam taką biegunkę, że ciągle biegam do toalety haha XD Boże mam nadzieję, że to się zaraz uspokoi XD Możecie się ze mnie pośmiać :D
 
reklama
Do góry