reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Mnie też zawsze zastanawiało czy to zdrowo starac się w trakcie przeziebienia.... Ale chyba to nie ma znaczenia... Ale ja zawsze dmuchalam na zimne i odłożyłam tak kilka cykli przez antybiotyki. A teraz nie patrzę na nic...
Na szczęście nie jestem na antybiotyku. Dziś czuję się lepiej, ale gardło dalej boli.
Muszę dziś się przytulić z mężem, żeby było zdrowe nasienie na owulacje :-D
 
Dziewczyny a Tak serio to jak jest z tym alkoholem ..... Nie chcę żebyście mnie tu źle zrozumiały bo ogólnie jestem mało pijąca. Nawet na imprezach. Ale odkąd się staramy to mam opory wypić nawet lampkę wina od owulacji do @. Nikt tu nie mówi o upijaniu się broń Boże ale przy okazji urlopu czy jakiegoś spotkania ze znajomymi, piwo, czy jakieś wino, albo drinka..... Wczoraj pozwoliłam sobie na dwa piwa i mnie to meczy, a nie chce popaść znowu w paranoję i do @ nic nie tykać skoro mam urlop tu znajomi tam znajomi.... A też w tym wszystkim chciałabym w końcu wyluzować bo oszaleje tak się spinać ciągle.
 
Dziewczyny a Tak serio to jak jest z tym alkoholem ..... Nie chcę żebyście mnie tu źle zrozumiały bo ogólnie jestem mało pijąca. Nawet na imprezach. Ale odkąd się staramy to mam opory wypić nawet lampkę wina od owulacji do @. Nikt tu nie mówi o upijaniu się broń Boże ale przy okazji urlopu czy jakiegoś spotkania ze znajomymi, piwo, czy jakieś wino, albo drinka..... Wczoraj pozwoliłam sobie na dwa piwa i mnie to meczy, a nie chce popaść znowu w paranoję i do @ nic nie tykać skoro mam urlop tu znajomi tam znajomi.... A też w tym wszystkim chciałabym w końcu wyluzować bo oszaleje tak się spinać ciągle.
Tak jak już kiedyś pisałam. Uważam że zaraz wszystkie dostaniemy do głowy od tych starań. Dziewczyny my przede wszystkim musimy ŻYĆ! Starania, dbanie o siebie ja wszystko rozumiem. Ale kurde no bez przesady... też tak chwilowo miałam. Ale czas leci ciąży brak. Gdzie ja potem będę tych lat szukała? To moja skromna opinia.
 
Tak jak już kiedyś pisałam. Uważam że zaraz wszystkie dostaniemy do głowy od tych starań. Dziewczyny my przede wszystkim musimy ŻYĆ! Starania, dbanie o siebie ja wszystko rozumiem. Ale kurde no bez przesady... też tak chwilowo miałam. Ale czas leci ciąży brak. Gdzie ja potem będę tych lat szukała? To moja skromna opinia.
Jestem obiema rękoma za :) żyjmy zupełnie normalnie a jak już zaciazymy to wtedy będziemy myślały za dwoje ;)
 
Witajcie, idę was poczytać.
Można dołączyć?
to mój pierwszy cykl z clo i pregnyl. Dziś dopiero 9 dc a czuje się jakbym miała owu i test pozytywny... jestem w szoku bo bardzo szybko
Dziś monitoring.
 
No nic. W ciągu 3 dni ma być @, wczoraj w nocy miałam ból piersi i nudności, zrobiłam test, ale jest negatywny. Trzeba jeszcze poczekać żeby mieć 100% pewność, że to nie to.
 
No nic. W ciągu 3 dni ma być @, wczoraj w nocy miałam ból piersi i nudności, zrobiłam test, ale jest negatywny. Trzeba jeszcze poczekać żeby mieć 100% pewność, że to nie to.
Objawy faktycznie mogą być mylące...cierpliwości...I trzymam kciuki :)
W mojej 1wszej ciąży nic nie czułam.kompletnie zero objawów,żadnych bolesnych piersi ani mdlosci przed terminem @. Dopiero jakieś 2,3 tyg później po spodziewanym terminie @ zaczęła się jazda z objawami ;) choć na pewno co organizm to inne odczucia.
 
reklama
Dziewczyny czy to możliwe żeby temperatura ciągle była taka niska i tak od razu spadła ? Macie wykres.... W środę zaznaczyłam bo najprawdopodobniej była tego dnia owu - lekarz potwierdził. Po tym chwilowy wzrost ale max 36,49 a potem ten dziwny spadek. Dziś już 36,02. Niedziela, poniedziałek wtorek zbadana ale do ignorowania w sumie bo dwie noce złe spałam i pomylone godziny i jedna zignorowana bo wypiłam dwa piwa. No i dzisiaj wszystkie zasady a temp. taka niska. Nic z tego nie kumam
 

Załączniki

  • Screenshot_20190710-091145.png
    Screenshot_20190710-091145.png
    51,5 KB · Wyświetleń: 54
Do góry