reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dzień dobry kobitki :-) :) ja dziś wstałam z nudnościami i bolącymi piersiami. Rano badałam szyjkę i jest tam tak ciasno, jest wysoko zamknięta twardawa (jak piankowa piłeczka). Może się wkręcam ale nie miałam nigdy wcześniej takich nudności dodam że nie jestem chora. Kręci mi się w głowie ogółem mówiąc samopoczucie fatalne czy może takie być we wczesnym stadium ciąży
 
reklama
Dzień dobry kobitki :-) :) ja dziś wstałam z nudnościami i bolącymi piersiami. Rano badałam szyjkę i jest tam tak ciasno, jest wysoko zamknięta twardawa (jak piankowa piłeczka). Może się wkręcam ale nie miałam nigdy wcześniej takich nudności dodam że nie jestem chora. Kręci mi się w głowie ogółem mówiąc samopoczucie fatalne czy może takie być we wczesnym stadium ciąży
A który masz dc, jakie masz cykle i kiedy była ewentualna owulacja?
 
Dziewczyny czy to możliwe żeby temperatura ciągle była taka niska i tak od razu spadła ? Macie wykres.... W środę zaznaczyłam bo najprawdopodobniej była tego dnia owu - lekarz potwierdził. Po tym chwilowy wzrost ale max 36,49 a potem ten dziwny spadek. Dziś już 36,02. Niedziela, poniedziałek wtorek zbadana ale do ignorowania w sumie bo dwie noce złe spałam i pomylone godziny i jedna zignorowana bo wypiłam dwa piwa. No i dzisiaj wszystkie zasady a temp. taka niska. Nic z tego nie kumam
A przy zaburzeniach mierzenia temp powinna rosnąć a nie malec.., ja już nic z tego nie rozumiem :(
 
A który masz dc, jakie masz cykle i kiedy była ewentualna owulacja?
18dc. owu była w 13dc poznałam po śluzie i teście owulacyjnym a cykle mam 30dniowe z tym że w czerwcu zatrzymał się i był wywołany luteiną dopiero 22 czerwca przyszła. 11dc zaczełam robić testy owu 15dc testy pokazały że nie ma już owu, reszta jak wyżej
 
18dc. owu była w 13dc poznałam po śluzie i teście owulacyjnym a cykle mam 30dniowe z tym że w czerwcu zatrzymał się i był wywołany luteiną dopiero 22 czerwca przyszła. 11dc zaczełam robić testy owu 15dc testy pokazały że nie ma już owu, reszta jak wyżej
To jest zdecydowanie za wcześnie na objawy.
 
Dzień dobry kobitki :-) :) ja dziś wstałam z nudnościami i bolącymi piersiami. Rano badałam szyjkę i jest tam tak ciasno, jest wysoko zamknięta twardawa (jak piankowa piłeczka). Może się wkręcam ale nie miałam nigdy wcześniej takich nudności dodam że nie jestem chora. Kręci mi się w głowie ogółem mówiąc samopoczucie fatalne czy może takie być we wczesnym stadium ciąży
Trzymam kciuki! U mnie też od wczoraj nudności, w nocy okropny ból piersi, delikatne pobolewanie jajników, ale szyjka podniosła się niewiele. Temp. dalej podwyższona, 30 dc.
 
Witajcie,nie nie powtarzałam testu. Dziś 5 dzień jak spóźnia się @, ciągle boli mnie podbrzusze A w nocy oba jajniki, rano miałam bardzo bardzo delikatne plamienie, ale póki co nic się nie rozkręca. Później kupię test i jutro rano zrobię, że chyba faktycznie te plamienia na @ i się jeszcze dziś rozkręci.
 
ale u Ciebie jest 30 dc a u mnie dopiero 18 więc cyba się wkręcam ale naprawde nie czuje się dobrze
A ilu dniowe masz cykle? Ja mam 30-32 dniowe. Ostatnio miałam 31 i 32 dni, więc na razie nic nie chcę przesądzać. Jestem mega osłabiona dziś i to jest najgorsze. Wzięłam Zwolnienie lekarskie bo nie miałam siły iść do pracy. Na szczęście już nie mam nudności i bólu piersi takich jak wczoraj wieczorem i w nocy... U mnie to niestety mogą być po prostu hormony przy PCOS. Niby leczę się i nie mam objawów, wyniki w normie, ale wszystko jest możliwe.
 
reklama
Do góry