reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Rozumiem. Mam rację korzystaj z urlopu. Jak ma być ciaza to napewno będzie czy z mierzeniem czy bez mierzenia. Życzę miłego wypoczynku.
Tak właśnie. Ale trochę mam wyrzuty sumienia wobec siebie. Ale jutro dochowam wszystkich reguł i zmierzę rano. To już będzie 6-7 dni po owu. Aha i oczywiście kupiłam już test clearblue taki co można już tydzień po owu i się zastanawiam czy jutro zrobić czy dopiero np. w czwartek. Nakrzyczcie na mnie mnie bo jeden zrobiłam już wczoraj. I nic. Więc ten kolejny leży i czeka. I może go narazie nie ruszę.
 
Tak właśnie. Ale trochę mam wyrzuty sumienia wobec siebie. Ale jutro dochowam wszystkich reguł i zmierzę rano. To już będzie 6-7 dni po owu. Aha i oczywiście kupiłam już test clearblue taki co można już tydzień po owu i się zastanawiam czy jutro zrobić czy dopiero np. w czwartek. Nakrzyczcie na mnie mnie bo jeden zrobiłam już wczoraj. I nic. Więc ten kolejny leży i czeka. I może go narazie nie ruszę.
 
Tak właśnie. Ale trochę mam wyrzuty sumienia wobec siebie. Ale jutro dochowam wszystkich reguł i zmierzę rano. To już będzie 6-7 dni po owu. Aha i oczywiście kupiłam już test clearblue taki co można już tydzień po owu i się zastanawiam czy jutro zrobić czy dopiero np. w czwartek. Nakrzyczcie na mnie mnie bo jeden zrobiłam już wczoraj. I nic. Więc ten kolejny leży i czeka. I może go narazie nie ruszę.
Ja dzisiaj mam 9dpo i strasznie się czuje. Mdli mnie spać się chce nie mam bo wtedy. Gorączki nie mam. Pewnie będę chora.
 
Ja też ostatnio nie mam apetytu, jem bo muszę mieć siłę w pracy ale jest masakra. Do tego meczy mnie zgaga a nic takiego nie jadłam. Mi się temperatura utrzymuje . Dziś 6/7 dpo, trochę korci mnie zrobić jutro test ale z drugiej strony nie chcę się rozczarować :/
 
Ja też ostatnio nie mam apetytu, jem bo muszę mieć siłę w pracy ale jest masakra. Do tego meczy mnie zgaga a nic takiego nie jadłam. Mi się temperatura utrzymuje . Dziś 6/7 dpo, trochę korci mnie zrobić jutro test ale z drugiej strony nie chcę się rozczarować :/
Na test to jest jeszcze za wcześnie. Bo zagniezdzenie jest między 6-12dpo.
 

Załączniki

  • 20190701_132619.jpg
    20190701_132619.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 59
  • 20190701_131725.jpg
    20190701_131725.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 60
reklama
Mi dzisiaj podskoczyla temperatura A dzisiaj mi się ciągle spać chce i mnie mdli.

Stres przed czwartkowa wizyta pewnie się objawia. Albo coś mnie łapie. Pewnie jakieś chorubsko. Dawno nie chorowalam.
Ja już chyba zwątpiłam. Piersi już tak bardzo nie bolą, brodawki się zmniejszyły. Akurat wczoraj przestałam brać progesteron (biorę go tylko 18-27 dc). Możliwe, że to on wprowadził mnie w błąd i wywołał objawy „ciążowe”. Nie wiem tylko skąd to plamienie na tydzień przed okresem, ale to pewnie mogło być po prostu przypadkowe.
 
Do góry