reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Niestety informacja zdążyła się rozejść wśród najbliższej rodziny i paru znajomych i to był błąd ponieważ teraz ich pytania mnie irytują.
Co do badań ja się przebadałam pod kątem hormonów-ok, HSG-ok, cytologia - ok, USG - torbiel endometrialna ( 2 lata temu usunięta jedna laparoskopowo). Zaczęłam się zastanawiać czy lek który biorę na arytmię serca nie wpływa na płodność. Mowiłam o tym lekarzowi ale nie skomentował w żaden sposób :/ a z info w necie czytam że może podnosic prolaktynę...
To może warto zbadać prolaktyne bo podwyższony poziom prolaktyny może powodować zatrzymanie owu.
 
Ja dostałam przed chwilą... Może uda się w kolejnym cyklu, chociaż chyba nie mam już nadzieji. A tak bardzo chciałbym urodzić swoje pierwsze dziecko przed 30, może być trudna droga ;(
Napewno się uda zobaczysz. Grunt to myśleć pozytywnie i nie poddawać się za zadna cenę. Trzymam kciuki [emoji110]
 
Dobrze wiedzieć w takim razie powiem o tym jeszcze raz na czwartkowej wizycie u lekarza i zapytam wprost czy może dać mi skierowanie na badanie poziomu prolaktyny bo jej badanej nie miałam :/ Ogólnie średnio jestem zadowolona ze swojego lekarza..
 
Dobrze wiedzieć w takim razie powiem o tym jeszcze raz na czwartkowej wizycie u lekarza i zapytam wprost czy może dać mi skierowanie na badanie poziomu prolaktyny bo jej badanej nie miałam :/ Ogólnie średnio jestem zadowolona ze swojego lekarza..
To może czas pomyśleć o zmianie lekarza? Warto zrobić prolaktyne na czczo i po obciążeniu. Na czczo może wyjść w porządku ale po obciążeniu może wyjść dużo za duży wynik prolaktyny w krwi.
 
Dobrze wiedzieć w takim razie powiem o tym jeszcze raz na czwartkowej wizycie u lekarza i zapytam wprost czy może dać mi skierowanie na badanie poziomu prolaktyny bo jej badanej nie miałam :/ Ogólnie średnio jestem zadowolona ze swojego lekarza..
Szukaj innego, lekarz to połowa sukcesu j trafiłam teraz do super lekarki tylko męczą mnie kolejki trzeba się zapisywać z rocznym wyprzedzeniem prawie :(
 
reklama
Ja dostałam przed chwilą... Może uda się w kolejnym cyklu, chociaż chyba nie mam już nadzieji. A tak bardzo chciałbym urodzić swoje pierwsze dziecko przed 30, może być trudna droga ;(
Zauważyłam że im bardziej się chce tym mniej to wychodzi niestety... ale sama wiem jak ciężko sie "wylightowac" w tym temacie...... Każdy mówi żeby dać sobie na luz, nie myśleć, ale przecież to jest Awykonalne :/
 
Do góry