reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam w klubie [emoji4] Też czekam, dzisiaj 31dc... U Ciebie też druga @ po poronieniu? Niestety zdrowie drogie oj drogie [emoji3525] A ile już się staracie?
Pol roki od odstawienia tabsow. 3 @ już miałam. Czyli fizycznie 3 cykle starań
 
reklama
O nie [emoji3525] Przykro mi [emoji3525]To długo czekałaś na pierwszą @. U mnie poronienie 25.10 i pierwsza już 18.11 (24dni)... Dlatego teraz jestem lekko zdezorientowana...
Jak zaszłam w ciążę to od 26 września zaczęłam plamić, 29 września beta zwolniła a 1 października już diametralnie spadła więc wypisali mnie do domu. Plamienia tak do 4 października a już 5 października przyszła taka normalna miesiączka i trwała 5 dni jak zwykle. Kolejna @ była 8 listopada no i właśnie do teraz trwa cykl.
 
Pol roki od odstawienia tabsow. 3 @ już miałam. Czyli fizycznie 3 cykle starań

Wiem, że źle to zabrzmi, ale 3 cykle to niewiele. I nie pisze tego żebyś się obraziła. Może twój organizm potrzebuje jeszcze chwili czasu by się oczyścić z całego czasu trucia hormonami. Poza cierpliwością nic nam nie pozostaje :(
 
Wiem, że źle to zabrzmi, ale 3 cykle to niewiele. I nie pisze tego żebyś się obraziła. Może twój organizm potrzebuje jeszcze chwili czasu by się oczyścić z całego czasu trucia hormonami. Poza cierpliwością nic nam nie pozostaje :(
Wiem ze moze niedlugo. Ale fakt ze kilka lat czekalismy na warunki sprzyjające to dla mnie te pol roku to wiecznosc.
Podziwiam Was i Waszą walke o dzidzie przez wiele cykli. Wspieram Was i wyczytuje z nieciepliwoscią za kreseczkami u Was :)
 
@SalsaPL faktycznie długie masz te cykle... Może u Ciebie się normuje jeszcze po hornonach bo długo brałaś jak dobrze pamiętam? Ale sprawdzić nie zaszkodzi, może akurat coś można pospieszyć. Dawaj znać jak wyniki.

Ja po wizycie, w sumie gin jeszcze nic nie widzi, ale dostałam globulki jakieś. I kremik. Mówiłam mu że się spóźnia mi 3 dni ale ciąży nie ma, ale dostałam i tak jakieś bezpieczne.
 
@SalsaPL faktycznie długie masz te cykle... Może u Ciebie się normuje jeszcze po hornonach bo długo brałaś jak dobrze pamiętam? Ale sprawdzić nie zaszkodzi, może akurat coś można pospieszyć. Dawaj znać jak wyniki.

Ja po wizycie, w sumie gin jeszcze nic nie widzi, ale dostałam globulki jakieś. I kremik. Mówiłam mu że się spóźnia mi 3 dni ale ciąży nie ma, ale dostałam i tak jakieś bezpieczne.
Chyba mnie źle zrozumiano. 6 miesiecy starania. Ale 3 miesiace organizm powracał na normalny tryb. Dopiero po tym czasie dostalam pierwszą @ po kilkunastu latach [emoji16]
Cykle u mnie trwaja 24 dni. Okres 3 dni.
 
Hej Dziewczyny. Ciężko za wami nadążyć [emoji16]
Ja już po pracy, powiem Wam że wykoncze się, w pracy biegam co chwilę do toalety. Brzuch dziwię pobolewa, ściska a nic nie leci. Wacham się nad zrobieniem testu. Poczekam może do wigilli.

A do tego jeszcze moja przyjaciółka pokazała mi pozytywny test, lecz niestety jest już po dwóch poronieniach . Do tego w tym cyklu od 6 dnia od stosunku zaczęła krwawic. I krwawi caly czas. Wiem ze ma problemy z szyjka jezdzi do lekarza do Wrocławia, miala isc na zabieg ale odmówiła. Wczoraj jak zaczęła wymiotować w pracy kupiłam jej test a dzisiaj wróciła z pozytywnym . Jutro się zapisała do ginekologa.
Ciekawe co jej powie.... denerwuje się razem z nią... I jakoś już mi odechcialo robić swojego testu, czekam na @
 
reklama
:(
Screenshot_20181219-150838_Chrome.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181219-150838_Chrome.jpeg
    Screenshot_20181219-150838_Chrome.jpeg
    29,1 KB · Wyświetleń: 302
Do góry