reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny mam wieeelką prośbę. ;) Potrzymajcie mocno kciuki, za to by moja szanowna @ się pojawiła. :D Przejrzałam sobie mój kalendarzyk i powiem wam, że zawsze, ale to zawsze w grudniu spóźniał się mi okres! Mam kalendarzyk prowadzony na telefonie od 2013 roku, wyjątkiem był rok 2014 gdzie wtedy byłam w ciąży w grudniu.
 
A może trzeba do lekarza żeby dał coś na wywolanie? Niezbyt się na tym znam ale wiem ze coś dają. W każdym razie potrzebami te kciuki ;)
 
A może trzeba do lekarza żeby dał coś na wywolanie? Niezbyt się na tym znam ale wiem ze coś dają. W każdym razie potrzebami te kciuki ;)
Podają luteinę lub duphaston. ;) Teraz to ja się nie dostanę do lekarza przed świętami. :D Z resztą już jakoś PMS aż tak mi nie doskwiera więc nie dramatyzuję. 10 stycznia mam wizytę więc dowiem się co tam się dzieje.
 
Hej dziewczyny.
Ale njusa mam[emoji23]. 29 grudnia powinnam dostać @, własciwie to raczej na pewno dostane bo przegapiliśmy owulacje. Tzn niby bylo cos dzien przed, a potem dzień po, ale to zupełnie nie z myślą o dzidzi.

Wczoraj bylam pewna, ze temperatura spadnie, a tu nie. Poszła w górę. Zupełnie nie wiem czemu tak wolno odbijała. Tak więc dziś jestem 5dpo[emoji23][emoji23]. Cud normalnie. Bez śluzu bez bólu owulacyjnego, z uczuciem na okres jedynie... i z potencjalnym cyklem 32 dniowym. Szok i niedowierzanie.

Na początku stycznia lekarz, badania i testy owulacyjne. Teraz zaluje ze ich nie kupilam, przynajmniej porównalabym z wykresem.
Screenshot_20181220-063819_OvuView.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181220-063819_OvuView.jpeg
    Screenshot_20181220-063819_OvuView.jpeg
    41,9 KB · Wyświetleń: 310
Hej dziewczyny.
Ale njusa mam[emoji23]. 29 grudnia powinnam dostać @, własciwie to raczej na pewno dostane bo przegapiliśmy owulacje. Tzn niby bylo cos dzien przed, a potem dzień po, ale to zupełnie nie z myślą o dzidzi.

Wczoraj bylam pewna, ze temperatura spadnie, a tu nie. Poszła w górę. Zupełnie nie wiem czemu tak wolno odbijała. Tak więc dziś jestem 5dpo[emoji23][emoji23]. Cud normalnie. Bez śluzu bez bólu owulacyjnego, z uczuciem na okres jedynie... i z potencjalnym cyklem 32 dniowym. Szok i niedowierzanie.

Na początku stycznia lekarz, badania i testy owulacyjne. Teraz zaluje ze ich nie kupilam, przynajmniej porównalabym z wykresem.Zobacz załącznik 926710

A jaka temperatura powinna być po owu jakby się udało?
 
Dzień dobry. Witam sie na szybko z pracy. W tym cyklu @ daje mi popalić z bólem głowy..wstalam znow z bólem i na dzień dobry tabletka.
Miłego dnia.

Prezenty pod choinkę porobione?? :):)
 
reklama
Do góry