reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A co to za badania FSH? LH i Etradiol?
Odp.
Screenshot_20181219-100353_Chrome.jpeg
Screenshot_20181219-100506_Chrome.jpeg
Screenshot_20181219-100535_Chrome.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181219-100353_Chrome.jpeg
    Screenshot_20181219-100353_Chrome.jpeg
    92,4 KB · Wyświetleń: 327
  • Screenshot_20181219-100506_Chrome.jpeg
    Screenshot_20181219-100506_Chrome.jpeg
    59,7 KB · Wyświetleń: 327
  • Screenshot_20181219-100535_Chrome.jpeg
    Screenshot_20181219-100535_Chrome.jpeg
    61,1 KB · Wyświetleń: 321
A co to za badania FSH? LH i Etradiol?
Jednym słowem moj dzisiejszy zestaw to jeden z najważniejszych i najistotniejszych przy staraniach. Bo to ze mnie sie kiedys tam udalo za pierwszym strzałem [emoji12] to nie znaczy ze poziom teraz hormonow jest jak u dwudziestolatki. Może cos mi tam brakuje.. Wiec lepiej sobie sprawdze. A pozniej polece z moim na badanie jego chłopaków
 
Jednym słowem moj dzisiejszy zestaw to jeden z najważniejszych i najistotniejszych przy staraniach. Bo to ze mnie sie kiedys tam udalo za pierwszym strzałem [emoji12] to nie znaczy ze poziom teraz hormonow jest jak u dwudziestolatki. Może cos mi tam brakuje.. Wiec lepiej sobie sprawdze. A pozniej polece z moim na badanie jego chłopaków
Właśnie pierwsze słyszę o tych badaniach, ale jestem mało zorientowana bo też dwa razy poszło za pierwszym strzałem [emoji14]
 
@Ann89 nie wiem czy to pocieszy, ale opowiem Ci dwie historie.

1. 2013 rok maj, ja podczas siódmego cyklu starań o 1 dziecko już wkurzona, smutna i podłamana. Dzwoni do mnie bardzo bliska koleżanka i mówi że jest w ciąży. Prawie z kanapy spadłam, nieplanowała i brała tabletki anty, coś poszło nie tak i zaszła - 8 tydzień. Po telefonie sie strasznie popłakałam, mąż mnie pocieszał, ale też nie rozumiał. Tylko ja wtedy nie wiedziałam że jestem wlasnie w okolicach implantacji i tydzień później zobaczyłam dwie kreski na teście. Teraz nasze dzieci dzieli 2 miesiace i się uwielbiają od urodzenia, mimo że sa różnej płci:)

2. 2017 rok maj. Jestem w szpitalu i podają mi metotreksat na usunięcie ciąży pozamacicznej. Dopiero sie 3 tygodnie później dowiedziałam, że tego dnia moja szwagierka (zona brata mojego meza) zrobiła pozytywny test ciążowy. Nie planowali drugiego dziecka, w domu już 8 letni syn. Urodziła drugiego w grudniu 2017. Tutaj nie ma dla mnie happy endu. Ja dalej bez ciąży a jej synek za tydzień kończy roczek. Będe chrzestną w styczniu....

Takie to życie pisze scenariusze.
 
@martoosia04 kurde no :( ale ja Ci mówię, te Twoje starania, czekanie i stresy zostaną wynagrodzone w swoim czasie i doczekasz sie wymarzonej dziewczynki!
Z nasieniem nie pomogę, nie robiliśmy.
 
Właśnie pierwsze słyszę o tych badaniach, ale jestem mało zorientowana bo też dwa razy poszło za pierwszym strzałem [emoji14]
Troche poczytalam przed beta. I tak stwierdziłam ze sie przyda. Na miejscu stwierdzili mnie w przekonaniu ze faktycznie to najistotniejsze. 210 za to wszystko to nie majatek. Wiecej na testy juz wydałam nie mowiac o innych wydatkach. Dobry wozek poszeeeedł [emoji12]
 
reklama
Do góry