reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

reklama
A ja dziś w pracy trochę słońce wychodzi za oknem i samopoczucie jest wporzadku. Staram się nie myśleć czy się w tym miesiącu uda czy nie bo zrobiłam się straszna pesymistka
 
A ja dziś w pracy trochę słońce wychodzi za oknem i samopoczucie jest wporzadku. Staram się nie myśleć czy się w tym miesiącu uda czy nie bo zrobiłam się straszna pesymistka
Ja dziś na nockę do pracy mam i tak strasznie mi się dziś nie chce iść przez moje samopoczucie.... Ale pewnie w pracy trochę humor mi się poprawi
 
reklama
U mnie samopoczucie dalej super- jeśli chodzi o nastrój...co bardzo mnie dziwi... może fakt nadejścia grudnia mi pomaga 🙄fizycznie też już czuje ból brzucha jak na @ ;( aczkolwiek reszta ciała tak cienko... nie czuje się obrzmiała, piersi zabrzmiałe ale nie bolą 🤔
U mnie termin w zasadzie od max do 2 dni... dziś 13 po owulce... 🙈
Też się staram nie nastawiać na nic....
 
Do góry