reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Dziewczyny
czy podczas zażywania luteiny dopochwowo można uprawiać seks?
kłóce się z kolezanka i wmawia mi że można i pytam was
 
Idzcie spać dziewczyny, późna pora już! Cieżarnym i starajacym się sen wskazany.

Ja dumam nad prostymi potrawami na sb żeby mało stania i schylania było bo nie mogę glową w doł dlugo być.
Na szczęście mama ciasta i tort upiecze. Jedno z glowy.
Pochwalę się...kupiliśmy nowy samochód. Jest motywacja do szybkiego powrotu do sprawności heheh.

Buziaki
Ja jeszcze siedzę nad materiałami na egzaminy. :)
Trzymam kciuki za szybki powrót do sprawności [emoji813]

 
Dziewczyny
czy podczas zażywania luteiny dopochwowo można uprawiać seks?
kłóce się z kolezanka i wmawia mi że można i pytam was
Nie wiem jaka jest opinia lekarzy ale ja bym nie uprawiała... Na logikę jeśli bierze się luteine jest ona na podtrzymanie ciąży nie na widzimisię, więc jeśli ciąża jest zagrożona to chyba najbardziej rozsądne jest poczekać z seksem i przy kolejnej wizycie zapytać lekarza.

 
Nie wiem jaka jest opinia lekarzy ale ja bym nie uprawiała... Na logikę jeśli bierze się luteine jest ona na podtrzymanie ciąży nie na widzimisię, więc jeśli ciąża jest zagrożona to chyba najbardziej rozsądne jest poczekać z seksem i przy kolejnej wizycie zapytać lekarza.



Dziękuję za odp.
wiesz mój lekarz jest mało rozmowny i nic nie mowi..
na.necie pisze że niby można niby nie i takie to czytanie z netu..
więc wolałam spytać tu niż słuchać bzdur znajomej
 
Dziękuję za odp.
wiesz mój lekarz jest mało rozmowny i nic nie mowi..
na.necie pisze że niby można niby nie i takie to czytanie z netu..
więc wolałam spytać tu niż słuchać bzdur znajomej
Ja w ogóle bym się nawet nie zastanawiała... W takich chwilach gdzie ciąża może być zagrożona nie myślała bym o seksie, ale to ja. Na twoim miejscu zmieniła bym lekarza.

 
Hej dziewczynki. Ja dopiero teraz, bo napięte dni mam z robotą przed urlopem.
@kari21 Trzymam mocno ✊✊✊ Oby to jednak dało się powstrzymać!
Dokładnie 8 lat temu zaczęła się moja najpiękniejsza podróż w życiu- podróż matki. Życie wywróciło się do góry nogami :). Mamy coś o tym wiedzą, a te czekające już niebawem się przekonają. Choć poród nie był łatwy był to najpiękniejszy dzień w moim życiu.
Trzymam mocno kciuki za dziewczyny zafasolkowane, żeby skarby rosły silne i zdrowe. A tym starającym się cierpliwości i wiary, że w końcu i wam uda się spełnić marzenie o byciu mamą. ✊✊✊
 
Zobacz załącznik 838527 Witam czy widzicie ns tym tescie plus oznaczający ciaze. Czy jest tam blada kreska. Okres mam dostacdw sobotę. Ale nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test o 15.
Jasne, że jest ! Gratulacje!

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Hei, dziewuszki. Niestety test biel vizira. Temp 36,8 wiec spada także na weekend zawita @
Smutno mi bardzo bo sie napaliłam ze w ciąży już jestem ale ....
Nowy cykl nowe szanse [emoji23]
Za wszystkie staraczki i testujące [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry